V. Цілісне середовище для інновацій і соціальних змін

Здобути нові ресурси для соціальних змін і підвищити потенціал Університету для розвитку нових програм і прийому студентів.

  1. Завершити перший етап будівництва університетського містечка біля Стрийського парку, звівши інформаційно-культурний центр імені митр. Андрея Шептицького.
  2. Побудувати другу частину колегіуму для проживання 200 студентів за моделлю living learning community (спільноти, що живе і навчається разом), який функціонуватиме на засадах самоокупності. Запланувати третю частину колегіуму.
  3. Розширити обсяг послуг (створити соціологічну лабораторію, клініку психологічної допомоги, реабілітаційний центр) і максимально використати наявні ресурси (оренда приміщень, видавництво, переклади).
  4. Створити потужний центр підбору і професійного розвитку персоналу, який налагодить підготовку кадрового резерву, підтримуватиме зв’язок з особами, які навчаються за кордоном, знайомитиме нових працівників з місією Університету, здійснюватиме професійний вишкіл викладачів і працівників, допомагатиме працівникам на керівних посадах проходити додаткове навчання на програмах управління.
  5. Впровадити інформаційно-комунікаційні системи управління навчальним процесом, фінансового управління та документообігу.
  6. Створити академічне душпастирство для студентів зі всього Львова у новій церкві в академічному містечку на Стрийській і залучити Емаус для виховання чутливості суспільства до потреб людей з особливими потребами.
  7. Розширити територію Університету з думкою про розвиток до 2030 року.