Софія Опацька

Проректорка зі стратегічного розвитку

Вищу освіту здобула у Львівському університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», потім захистила кандидатську дисертацію з менеджменту та розвитку людського капіталу, членкиня Ради директорів Європейської федерації католицьких університетів (FUCE). 

Пройшла програми підготовки керівних кадрів у the University of Michigan Business School (США), IEDC – Bled School of Management (Словенія), China Europe International Business School (CEIBS), Hong Kong University of Science and Technology (HKUST), та стажування в компанії Inno Space (Данія) та у Варшавській школі економіки (Польща). 

У 2017 році була на семестровому стажуванні у Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (США). Софія Опацька є засновницею проєкту Global Shapers у Львові, а також членкинею Наглядової ради Promprylad.Renovation.

У 2001-2004 рр. працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту.

З 2004 до 2007 – директором програм MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs) і взяла участь у процесі розробки та запуску програми Presidents MBA у kmbs.

У 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

У січні 2008 стала Деканом і Засновником Львівської бізнес-школу УКУ (LvBS) і очолює її дотепер.