Дні УКУ: 30 років Незалежності України. Яку Україну ми збудуємо через 30 років? – UCU Дні УКУ: 30 років Незалежності України. Яку Україну ми збудуємо через 30 років? - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Дні УКУ: 30 років Незалежності України. Яку Україну ми збудуємо через 30 років?

8 September|08:00 - 14 September|17:00

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Уже традиційно у вересні запрошуємо вас нас щорічні Дні УКУ. 8-14 вересня на одному майданчику ми об’єднаємо викладачів, студентів, випускників та друзів нашого університету. У цікавих розмовах та дискусіях поговоримо про 30 років Незалежності України,  і яку Україну ми збудуємо через 30 років?

Запрошуємо студентів, викладачів, працівників, випускників УКУ, львів’ян та усіх друзів долучатися до Днів Українського католицького університету. 

Що таке дні УКУ?
Це святковий тиждень в Українському католицькому університеті з нагоди початку нового академічного року. Дні УКУ – нагода познайомитися з нашим університетом, відвідати відкриті лекції, майстерки, публічні інтерв’ю від запрошених промовців. Також традиційно відбувається посвята першокурсників у студенти та святкування празника Храму Святої-Софії Премудрості Божої. 

А ще цьогоріч ми запрошуємо усіх 12 вересня на Всеукраїнський фестиваль “Вітер На-Дії”. 

Задля безпеки і здоров’я усіх, просимо дотримуватися карантинних норм, кількість місць на подіях буде обмежена, тож слідкуйте за анонсами та реєстрацією на події. 

Реєстрація

Програма Днів УКУ (оновлюється) 

 

Details

Start:
8 September|08:00
End:
14 September|17:00
Event Tags:

Venue

Центр Шептицького УКУ
вул. Козельницька 2 а
м. Львів,