«Геннебік Львів…»: Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва Галичини – UCU «Геннебік Львів...»: Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва Галичини - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

«Геннебік Львів…»: Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва Галичини

6 October|16:30

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Запрошуємо на семінар кафедри історії Гуманітарного факультету УКУ на тему «Геннебік Львів…»: Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва Галичини. 

Місце проведення: вул. Козельницька, 2а (багатофункційний академ. корпус), авд. 424. 

Доповідач – доц. Ігор Жук

У серпні цього року виповнилося 150 років від народження Альфреда Захарієвича (1871–1937), провідного майстра архітектури Львова першої третини ХХ ст., творця найкращих львівських будівель доби сецесії, неокласицизму та раннього модернізму, доробок якого презентується об’єктами такого класу, як будинок торгово-промислової палати на просп. Шевченка, 17 та іншими архітектурними пам’ятками найвищої вартості. 

Разом з тим, маловідомим для ширшого загалу фактом лишається роль Альфреда Захарієвича як ініціатора впровадження в архітектурно-будівельну практику Львова і загалом Галичини новітніх матеріалів та технологій – зокрема, залізобетонних конструкцій системи Франсуа Геннебіка. Саме цьому аспекту професійної діяльності видатного львівського будівничого буде присвячений семінар кафедри історії УКУ, який відбудеться 6 жовтня о 16.30 в авдиторії 424 багатофункційного академічного корпусу УКУ на вул. Козельницькій, 2а. 

Тема планованої презентації – „«Геннебік Львів…»: Альфред Захарієвич – піонер залізобетонного будівництва Галичини”. 

Доповідач – доцент кафедри історії, канд. мистецтвознавства Ігор Жук.

Семінар проводиться в рамках програми меморіальних заходів, присвячених 150-й річниці з дня народження Альфреда Захарієвича, яку організовує Гуманітарний факультет УКУ в партнерстві з Управлінням туризму та Управлінням охорони історичного середовища (ЛКП «Бюро спадщини») Львівської міської ради.

Details

Date:
6 October
Time:
16:30