Міжнародна наукова конференція, присвячена світлій пам’яті професору Ігорю Скочилясу – UCU Міжнародна наукова конференція, присвячена світлій пам’яті професору Ігорю Скочилясу - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Міжнародна наукова конференція, присвячена світлій пам’яті професору Ігорю Скочилясу

24 September - 26 September

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса та програма УКУ «Київське християнство» співорганізовують у Польщі Міжнародну наукову конференцію «Супрасльський монастир та еліти Речі Посполитої», присвячену світлій пам’яті професору Ігорю Скочилясу. Науковий захід відбудеться 24-26 вересня 2021 р. у Міській публічній бібліотеці м. Супрасль (Польща).

Участь у конференції візьме отець-ректор УКУ Богдан Прах, а також викладачі УКУ. Крім того, на конференції виступатимуть дослідники з України, Польщі, Білорусі, Литви, Сербії й Італії.

Під час конференції заплановані доповіді про дослідницькі концепти та наукові зацікавлення професора Ігоря Скочиляса, зокрема про «київське християнство».

Організатори конференції: Міський уряд у Супраслі, Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса УКУ, Товариство «Collegium Suprasliense», Супрасльська Академія, Центр культури і рекреації у Супраслі.

Конференція відбудеться у рамках проєкту «Спільна історія – таке ж майбутнє. Супрасль-Синковичі-Львів», який реалізується за підтримки Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна (Cross-border Cooperation Programme Poland-Belarus-Ukraine 2014-2020), що співфінансується з коштів європейських фондів (Funded by the European Union).