Набір на участь у Мандрівній театральній майстерні «Вісь Сковороди» – UCU Набір на участь у Мандрівній театральній майстерні «Вісь Сковороди» - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Набір на участь у Мандрівній театральній майстерні «Вісь Сковороди»

6 June|00:00 - 23:59

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Шкільний театр УКУ “На Симонових стовпах” відкриває набір на участь у Мандрівній театральній майстерні “Вісь Сковороди”, що відбуватиметься з 11 червня по 8 серпня в різних куточках України!

Мандрівна театральна майстерня “Вісь Сковороди” присвячена акторській та музичній лабораторії з дослідження притчі Сковороди “Убогий жайворонок” та барокових піснеспівів, що були характерні для епохи мандрівного філософа. Важливим завданням творчої майстерні є постановка вистави з однойменною назвою та прокладення гастрольного маршруту із Заходу на Схід України, що сформує образну вісь Сковороди.

Мандрівна театральна майстерня передбачає:

– проведення 2-тижневого онлайн практикуму по роботі із драматичним текстом. Кожен учасник/ця навчатиметься розбирати текст, відчувати його багатошаровість та неоднозначність, повправляється в роботі із персонажем, матиме індивідуальні заняття із режисером (11 – 26 червня, онлайн).

– акторсько-музичний інтенсив, що складається зі щоденних тренінгів, воркшопів та репетицій для постановки вистави “Убогий жайворонок” (27 червня -16 липня, Львів).

– подорож на Схід України та виступи у містах: Конотоп – Сковородинівка – Харків – Високопілля – Крячківка (17 – 25 липня).

– участь у фестивалях “Хліб”, “Ту Стань”, “Древо роду кобзарського”.

–  живе дослідження  української барокової культури.

– знімання документального фільму про сучасний мандрівний театр.

– знайомство та роботу із провідними українськими митцями та дослідниками.

– менторство та творчу співпрацю з митцем із ЄС.

Тренери майстерні: Юрій Йосипович (бароковий спів),  Андрій Селецький (музикування, спів), Дмитро Наумець (пластика), Євген Худзик (слово).

Учасникам/цям майстерні покривається: участь у всіх етапах проєкту та харчування.

Для участі у проєкті необхідним є проходження кастингу, що відбудеться 6-7 червня! Заповнити анкету-зголошення на кастинг та ознайомитися з умовами відбору можна тут.

Вік учасників/-ць: 15-28 років.

З додатковими питаннями звертайтеся на нашу е-пошту: [email protected] або пишіть на Facebook сторінку:https://www.facebook.com/PAWA-Pray-Art-Way-100815395409265

З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! 

 

Details

Date:
6 June
Time:
00:00 - 23:59