Онлайн-семінар «Екуменізм та миробудування: міжнародний досвід для України» – UCU Онлайн-семінар «Екуменізм та миробудування: міжнародний досвід для України» - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Онлайн-семінар «Екуменізм та миробудування: міжнародний досвід для України»

4 August|17:00 - 5 August|18:30

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Інститут екуменічних студій УКУ, запрошує долучатися до дискусій на тему миробудування. 4-5 серпня 2021 р. о 17.00 год. відбудеться дводенний онлайн-семінар «Екуменізм та миробудування: міжнародний досвід для України».

Інститут екуменічних студій УКУ, у співпраці з Харківським офісом Фонду Конрада Аденауера в Україні та міжнародними науковими партнерами, має на меті створити асоціацію науковців та активістів, які бажають працювати над відповідністю та актуальністю іноземних досягнень з миробудування стосовно сьогоднішньої української кризи.

 

У часі проєкту відбудеться вступна дводенна зустріч-дискусія, в межах якої експерти представлять ситуацію в Україні, а також міжнародний досвід Церкви та релігійних організацій у миробудуванні. Учасники зустрічі матимуть можливість дискутувати та обмінюватись думками щодо перспективи участі Церкви у розбудові справедливого миру в Україні та за кордоном.

Серед спікерів: д-р Жерар Паверс, директор Католицького центру з миробудування, фахівець в галузі миробудування на прикладі Європи, Латинської Америки та на Філіпінах, професор Університету Нотр-Дам, США, 

та д-р Ярослав Грицак, український науковець, історик і публіцист, доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету.

Ці зустрічі будуть відправним пунктом для подальших семінарів на тему миробудування, які відбуватимуться онлайн до листопада 2021 р.

Деталі: http://www.ecumenicalstudies.org.ua

Контактна особа: Ірина Кітура, [email protected]

Реєстрація

Details

Start:
4 August|17:00
End:
5 August|18:30