Посвята нового Колегіуму УКУ – UCU Посвята нового Колегіуму УКУ - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Посвята нового Колегіуму УКУ

26 June

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

8 500 кв.м, 116 спальних кімнат для студентів, унікальний сучасний студентський простір, багатофункційний кінозал, фітнес-центр, кімната для проведення репетицій музичних гуртів, велостоянка, зелена зона для відпочинку та дозвілля і це ще далеко не все, що чекає на студентів у новому Колегіуму УКУ.

26 червня під час випускних урочистостей УКУ відбудеться офіційне відкриття масштабного формаційного простору для студентів, спроєктованого за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом.

У програмі випускник урочистостей: святкова Літургія у Храмі Святої Софії Премудрості Божої, вітальне слово ректора УКУ о. Богдана Праха та Президента, митрополита Бориса Ґудзяка, виступ почесного гостя, вручення премій, звернення від жертводавців,  офіційна посвята нової будівлі та віртуальна екскурсія. 

Читайте також: 

Новий Колегіум УКУ – погляд зсередини на сучасний студентський простір Львова.
Це точно кімнати для студентів, а не готель? – В УКУ розпочалася пробна експлуатація Колегіуму ІІ. 

Фотогалерея 

 УКУ сумлінно дотримується карантинних вимог. Саме тому ми забезпечимо пряму трансляцію з місця події, тож усі бажаючі з різних куточків України та світу зможуть зазирнути всередину нового простору, де формуватиметься студентська спільнота.