UCU Global: етичні рішення сучасних глобальних криз - UCU UCU Global: етичні рішення сучасних глобальних криз - UCU

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

UCU Global: етичні рішення сучасних глобальних криз

3 December 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

3 грудня 2021 р. відбудеться щорічна міжнародна дискусія UCU Global. Цьогорічна тема експертного обговорення  – «Етичні рішення для світу множинних криз». Участь у дискусії візьмуть політики, лідери суспільної думки та науковці зі США, Великобританії, України і Китаю. Захід вже вчетверте спільно організовують Аналітичний центр УКУ та Український католицький університет.

Серед питань, які обговорюватимуть експерти, наступні: Чи стане Шенгенський кордон новою «Берлінською стіною»? Де є межа між людським співчуттям до мігрантів і капітуляцією перед гібридною агресією проти Європи, у якій зброєю стали біженці? Як ЄС забезпечити власну безпеку, зберігши при цьому свої основоположні цінності? Яким чином протидіяти інформаційним війнам, що, в умовах пандемії, суттєво ослаблюють та поляризують розвинені суспільства шляхом поширення фейків? Чи існують спільні для усього людства цінності, що здатні зупинити диктаторів від застосування бактеріологічної та ядерної зброї?

З-поміж доповідачів UCU Global 2021:

  • Владика Борис Ґудзяк, Митрополит Філадельфійський УГКЦ у США, президент УКУ, США;
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, народна депутатка України, Голова Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС, Україна;
  • Олександр Богомолов, директор Національного інституту стратегічних досліджень, Україна;
  • Ян Пєкло, радник Вітольда Ващиковського, члена Європейського Парламенту, заступника голови комітету у зовнішніх справах, Польща;
  • Джеймс Шерр, науковий співробітник Програми досліджень Росії та Євразії Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, Великобританія;
  • Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті, Україна;
  • Віталій Дем’янюк, голова Наглядової Ради компанії NT-Engineering, член Наглядової ради «Чорнобильського інституту досліджень і розвитку», Україна;
  • Сергій Лесняк, співзасновник компанії Aistra, перекладач книги «Мистецтво війни» Сунь-дзи, Китай

Щорічну міжнародну дискусію UCU Global започаткував Аналітичний центр УКУ у 2018 р. Її мета – гуртувати лідерів і лідерок зі сфер політичного та держуправління, духовенства, освіти, бізнесу, медій, громадського сектору та культури в обговоренні та пошуку спільних відповідей на найкритичніші виклики сучасності. Гібридні агресії, смертоносні пандемії, стрімкі кліматичні зміни, затяжні економічні кризи – лише деякі з них. 

Як зазначає директорка Аналітичного центру УКУ Оксана Кулаковська, в Україні та світі кризи наростають і продовжують множитись, натомість ефективні десятиліттями способи їхнього вирішення перестають працювати. «Тож на зустрічі обговорюватимемо, чи можливе утвердження людських цінностей та етичних норм при ухваленні рішень у світі множинних криз, у розробці і впровадженні політик різних рівнів, а також чи стане цінним для наших міжнародних партнерів український досвід суспільного поступу, всупереч гібридній агресії, економічній кризі і пандемії».

Захід організований за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив в Україні  та за інформаційного супроводу Живе.ТБ, Укрінформ, LB.ua та Збруч.

Онлайн-трансляція міжнародної конференції відбуватиметься на YouTube-каналі «Живого телебачення». 

Отримати детальнішу інформацію та ознайомитись із програмою заходу можна тут 

Для акредитації журналістів телефонуйте за номером +38 (098) 5870675  та пишіть на електронну пошту: [email protected]

Details

Date:
3 December 2021