UCU
UAУКРАЇНСЬКОЮ
  • International
  • Admission
  • Academics
  • Research
  • Campus life
  • About UCU
  • Covid-19
  • support us
  • Vacancies
  • Home
  • Події
  • UCU Global: етичні рішення сучасних глобальних криз
BACK
  • SHARE:
  • G CALENDAR
  • ICAL

UCU Global: етичні рішення сучасних глобальних криз

  • Friday, 3 December, 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

3 грудня 2021 р. відбудеться щорічна міжнародна дискусія UCU Global. Цьогорічна тема експертного обговорення  – «Етичні рішення для світу множинних криз». Участь у дискусії візьмуть політики, лідери суспільної думки та науковці зі США, Великобританії, України і Китаю. Захід вже вчетверте спільно організовують Аналітичний центр УКУ та Український католицький університет.

Серед питань, які обговорюватимуть експерти, наступні: Чи стане Шенгенський кордон новою «Берлінською стіною»? Де є межа між людським співчуттям до мігрантів і капітуляцією перед гібридною агресією проти Європи, у якій зброєю стали біженці? Як ЄС забезпечити власну безпеку, зберігши при цьому свої основоположні цінності? Яким чином протидіяти інформаційним війнам, що, в умовах пандемії, суттєво ослаблюють та поляризують розвинені суспільства шляхом поширення фейків? Чи існують спільні для усього людства цінності, що здатні зупинити диктаторів від застосування бактеріологічної та ядерної зброї?

Програму можна завантажити тут.

З-поміж доповідачів UCU Global 2021:

  • Владика Борис Ґудзяк, Митрополит Філадельфійський УГКЦ у США, президент УКУ, США;

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, народна депутатка України, Голова Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС, Україна;

  • Олександр Богомолов, директор Національного інституту стратегічних досліджень, Україна;

  • Ян Пєкло, радник Вітольда Ващиковського, члена Європейського Парламенту, заступника голови комітету у зовнішніх справах, Польща;

  • Джеймс Шерр, науковий співробітник Програми досліджень Росії та Євразії Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, Великобританія;

  • Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті, Україна;

  • Віталій Дем’янюк, голова Наглядової Ради компанії NT-Engineering, член Наглядової ради «Чорнобильського інституту досліджень і розвитку», Україна;

  • Сергій Лесняк, співзасновник компанії Aistra, перекладач книги «Мистецтво війни» Сунь-дзи, Китай.

 

14:30-16:30 панель І «Змінний світ множинних криз – час повернення до основ»

 

17:00 – 19:00 Панель ІІ «Етика в онові відповіді на множинні кризи –  українські перспективи», а також підсумкові ремарки владики Бориса Ґудзяка.

Щорічну міжнародну дискусію UCU Global започаткував Аналітичний центр УКУ у 2018 р. Її мета – гуртувати лідерів і лідерок зі сфер політичного та держуправління, духовенства, освіти, бізнесу, медій, громадського сектору та культури в обговоренні та пошуку спільних відповідей на найкритичніші виклики сучасності. Гібридні агресії, смертоносні пандемії, стрімкі кліматичні зміни, затяжні економічні кризи – лише деякі з них. 

Як зазначає директорка Аналітичного центру УКУ Оксана Кулаковська, в Україні та світі кризи наростають і продовжують множитись, натомість ефективні десятиліттями способи їхнього вирішення перестають працювати. «Тож на зустрічі обговорюватимемо, чи можливе утвердження людських цінностей та етичних норм при ухваленні рішень у світі множинних криз, у розробці і впровадженні політик різних рівнів, а також чи стане цінним для наших міжнародних партнерів український досвід суспільного поступу, всупереч гібридній агресії, економічній кризі і пандемії».

Захід організований за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив в Україні  та за інформаційного супроводу Живе.ТБ, Укрінформ, LB.ua та Збруч.

Трансляція події українською мовою 

Трансляція події англійською мовою 

Онлайн-трансляція міжнародної конференції відбуватиметься на YouTube-каналі «Живого телебачення». 

Отримати детальнішу інформацію та ознайомитись із програмою заходу можна тут . 

Програму можна завантажити тут.

Для акредитації журналістів телефонуйте за номером +38 (098) 5870675  та пишіть на електронну пошту: [email protected]

Mail

Digest of events and news

Get the weekly newsletter of UCU events and news in your mailbox

Similar events

Saturday, 21 August, 2021
Charitable round table: “Those who forged Ukraine’s independence”
Monday, 13 September, 2021
UCU Days: 30 Years of Ukrainian Independence. What Kind of...
Saturday, 26 June, 2021
Opening of Collegium II, Graduation
Saturday, 26 June, 2021
Commencement Ceremony at the Ukrainian Catholic University
Thursday, 15 April, 2021
Презентація навчального курсу з цифрових навичок для медиків
SUPPORT US BECOME A STUDENT
We are in social networks:
Main menu
  • International
  • Admission
  • Academics
  • Research
  • Campus life
  • About UCU
Admission
  • Faculties
  • For international students
  • For international faculty
  • Summer schools
  • CMS UCU
  • Services
About UCU
  • Leadership
  • Official information
  • A to Z Index
  • Careers
  • Contacts
UCU

UCU Rector's Office
Tel:
+38 (067) 240-99-44

Secretariat of UCU
Sventsitsky str., 17
Lviv city, 79011

Secretariat of UCU
Tel.: +38 (032) 240-99-40
Email: [email protected]

All Rights Reserved © 2022 Ukrainian Catholic University

Made by Qubstudio