UCU
UAУКРАЇНСЬКОЮ
  • International
  • Admission
  • Academics
  • Research
  • Campus life
  • About UCU
  • Covid-19
  • support us
  • Vacancies
  • Home
  • Новини
  • Міжнародні організації більше не виконують своїх функцій, − колишній…
BACK
  • SHARE:

Міжнародні організації більше не виконують своїх функцій, − колишній віце-канцлер Австрії

Wednesday, 17 September, 2014

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

«Протягом усієї історії існування ЄС, європейська інтеграція була мирним проектом для усіх країн. До цих пір. Аналізуючи ті події, які відбуваються в Україні (Крим, Донбас) історія інтеграції або закінчена, або перервана. Настав час для політиків стати реалістами. Конфлікти, які відбуваються по всьому світу свідчать про те, що міжнародні організації більше не виконують своїх функцій», − таку думку висловив відомий австрійський політик, віце-канцлер Австрії (1991-1995 р.р.) Ергард Бусек.

DSC_5540У Львівській бізнес-школі Ергард Бусек прочитав лекцію «Майбутнє Європи та Україна в ній».  

Під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськими активістами політик акцентував свою увагу на тому, що члени-країни ЄС дуже мало знають один про одного: «Ми загалом мало знаємо про своїх сусідів: яке їхнє історичне минуле, яка між нами різниця, що спільного. Нам слід вчити історію сусідів. У Європі у нас є тісні стосунки, проте ми не достатньо обмінюємося інформацією», − вважає Ергард Бусек.   

Він кілька разів наголосив на тому, що завжди треба готуватися до гіршого, і Україні зокрема. На його думку, Україна буде сильнішою, якщо підсилить свої внутрішні позиції: «Це найважливіший бій і найважливіша робота, яку вам потрібно зробити зараз. Також українцям слід більше і активніше розповідати про те, що у вас відбувається усьому світові».

Ергард Бусек також додав: «Те, що відбувається у Східній Україні, Європа вже розглядає як європейську проблему, а не лише українську. Завдяки Путіну європейців нарешті почали приймати рішення».

Mail

Digest of events and news

Get the weekly newsletter of UCU events and news in your mailbox

You will be interested

Tuesday, 1 March, 2022
DEPUTINIZATION of the world has also become part of our...
Tuesday, 1 March, 2022
How can you help Ukraine?
Tuesday, 1 March, 2022
UCU student projects
Tuesday, 1 March, 2022
World prayer for peace in Ukraine
Tuesday, 1 March, 2022
We will conquer with the power of love
SUPPORT US BECOME A STUDENT
We are in social networks:
Main menu
  • International
  • Admission
  • Academics
  • Research
  • Campus life
  • About UCU
Admission
  • Faculties
  • For international students
  • For international faculty
  • Summer schools
  • CMS UCU
  • Services
About UCU
  • Leadership
  • Official information
  • A to Z Index
  • Careers
  • Contacts
UCU

UCU Rector's Office
Tel:
+38 (067) 240-99-44

Secretariat of UCU
Sventsitsky str., 17
Lviv city, 79011

Secretariat of UCU
Tel.: +38 (032) 240-99-40
Email: [email protected]

All Rights Reserved © 2022 Ukrainian Catholic University

Made by Qubstudio