В УКУ стартував конкурс на отримання стипендій. Розповідаємо як податись!
З 15 січня по 15 березня 2021 року абітурієнти УКУ можуть подаватися на отримання двох стипендій: академічно-соціальної та соціальної. Для цього вони мають відповідати соціальним критеріям та виконати вимоги конкурсу, який складатиметься із трьох онлайн-етапів.
Соціальну стипендію надають на один рік. Для вступників на бакалаврські освітні програми соціальна стипендія може покривати від 30% до 100% вартості оплати за один рік навчання. А також може частково (до 50%) покривати вартість проживання у Колегіумі, за умови зарахування на формаційну програму в Колегіумі УКУ. Для соціальної стипендії абітурієнту достатньо подати заявку на розгляд.
Академічно-соціальну стипендію надають на один рік. Для вступників на бакалаврські освітні програми академічно-соціальна стипендія покриває 100% від вартості оплати за 1-ий рік навчання, 100% – за 2-ий (за умови виконання вимог отримання стипендії). Вона також покриває вартість проживання у Колегіумі на перший та другий рік навчання, за умови зарахування на формаційну програму в Колегіумі УКУ. На відміну від подання на соціальну стипендію, академічно-соціальна вимагає повного проходження умов конкурсу.
Однак важливим критерієм щодо надання двох видів стипендії залишається складання ЗНО, сертифікати якого абітурієнт також подає при вступі. Всі деталі на сторінці.
На сайті Абітурієнтам УКУ вже доступна онлайн-форма, для подання електронної заявки. Впродовж визначеного періоду вступник повинен:
- Подати електронну заявку для участі в конкурсі на отримання стипендій та пройти онлайн-тестування (15 січня – 15 березня)
- Виконати письмові завдання на запропоновану тематику (3 –17 квітня)
- Пройти співбесіду (15 травня – 15 червня)
Перший етап складається із заповнення форми, в якій вступник: подає персональні дані (перелік документів наведений на цій сторінці), обирає щонайбільше три освітні програми, на яких хоче навчатися (детальна інформація про програми тут), пояснює свою потребу в фінансовій підтримці та додає свою електронну скриньку.
«Прикріплення електронної скриньки є бонусом для вступника, – каже керівниця відділу рекрутингу абітурієнтів Анна-Юстина Турчиновська, – адже якщо вона/він без зволікань зареєструється, то отримуватиме на неї всі деталі про вступ. Важливо, щоб скринька була створена на ресурсах, які офіційно дозволені в Україні (yandex, mail.ru тощо є забороненими поштовими сервісами на території України). Якщо вступник вкаже свою поштову скриньку, яка зареєстрована на домені, який заблокований в Україні, то буде дискваліфікований з конкурсу без права зареєструватися повторно. Однак, якщо зі скринькою все зробити правильно, то можна не лише отримуватиме інформацію, а й за потреби, комунікувати з відділом рекрутингу та отримати відповіді на ваші запитання».
Важливим пунктом також є особиста інформація про вступника та його належне обґрунтування щодо участі в конкурсі на отримання стипендії.
«Надіслані заявки – це наше перше знайомство з абітурієнтом, про якого ми нічого не знаємо, тому варто поставитись до цього завдання серйозно і якомога більше розповісти про себе, щоб ми зрозуміли, чому саме ця людина потребує фінансової допомоги», – додає Анна-Юстина Турчиновська.
Після заповнення форми абітурієнт обов’язково має отримати лист-підтвердження. Разом із листом приходить інструкція про реєстрацію для проходження онлайн-тестування (якщо ви обрали програму: богослов’я, соціологія, право, етика-політика-економіка, історія, культурологія, філологія, комп’ютерні науки, ІТ та бізнес-аналітика).
У кожного учасника є лише одна спроба для проходження тестів з конкретної спеціальності – час на виконання завдань з однієї спеціальності – обмежений, та становить не більше ніж, 24 години (1 доба). Відлік часу починається з моменту відкриття сторінки із тестами.
Результати І етапу будуть опрацьовані і повідомлені до 26 березня 2021 (18:00) на сайті vstup.ucu.edu.ua та на електронні скриньки зареєстрованих учасників.
Не зволікайте з часом, адже після 15 березня у вас залишиться тільки одна можливість податися на стипендію – стипендію від факультетів!
Аби детальніше ознайомитися з умовами конкурсу, рекомендуємо переглянути Путівник майбутнього стипендіата.
«Приблизно рік тому я читала “Путівник майбутнього стипендіата” і мріяла про те, що колись опинюся по той бік екрану – тільки вже в ролі того, хто даватиме поради абітурієнтам. Зараз мене переповнює невимовне почуття вдячності за можливість, яку отримала – слова “Великого бажайте” патріарха Йосифа Сліпого дозволили мені повірити у здійснення того, що здається майже неможливим. Бути стипендіатом – це бачити й відчувати, як сильно спільнота УКУ турбується про кожного студента, незалежно від його статусу, і яку відповідальність та надію покладає на нього», – Христина Дмитришин, студентка 1 курсу Етика-Політика-Економіка.
Факультети та спеціальності УКУ
- Філософсько-богословський факультет (програма «Богослов’я»)
- Гуманітарний факультет (програма «Artes Liberales»)
- Факультет прикладних наук (програми «Комп’ютерні науки» і «ІТ та бізнес-аналітика»)
- Факультет Наук про здоров’я (програми «Соціальна робота», «Психологія»)
- Факультет Суспільних наук (програми «Етика-Політика-Економіка», «Соціологія», «Право»)
Віримо у ваші можливості!