ПАМ’ЯТКА ДЛЯ СТУДЕНТА

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Основні поради щодо перебування в Університеті під час адаптивного карантину

ПЕРЕБУВАННЯ на кампусі УКУ

Під час адаптивного карантину кампус УКУ буде відкритим лише для студентів та працівників Університету. Кожен студент отримає особливий ідентифікатор, який дозволить безперешкодно заходити та перебувати на кампусі.

При вході в корпуси Університету може бути встановлений температурний скрінінг. Перебуваючи у приміщеннях слід часто мити руки та використовувати доступні засоби дезінфекції.

За наявності симптомів захворювання (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання, тощо) студент повинен залишатися вдома і звернутися за консультацією до лікаря.

У разі виявлення COVID-19 студент, який перебував на кампусі, зобов’язаний повідомити про це свій деканат і/або відповідального працівника УКУ. Відповідальний працівник Університету може звернутися до студента за інформацією з метою визначення осіб, з якими студент мав тісний контакт і яким може бути потрібна самоізоляція до встановлення стану їх здоров’я.

У разі виявлення кількох захворювань COVID-19 у групі, вся група може бути скерована на ізоляцію, а навчання переведене в онлайн простір.

 

ОБОВ’ЯЗКОВО використовувати захисні маски у всіх приміщеннях загального користування (вестибюлях, сходових клітках, ліфтах, переговорних кімнатах, кухнях, санвузлах тощо) на території університетського містечка. Використання одноразових рукавичок можливе за бажанням студентів. Викидати використані одноразові маски, одноразові рукавички, паперові серветки у спеціальні смітники, які встановлені у всіх будівлях університету.

 

ПРОТЯГОМ НАВЧАЛЬНОГО ДНЯ

Дотримуватися фізичної дистанції між студентами та працівниками щонайменше 1,5-2 м.

Мити руки кожні 2 години: користуватися дозаторами рідкого мила і паперовими рушниками.

Якщо кашляєте або чхаєте, прикривати рот і ніс хустинкою, уникати тісного контакту з усіма, хто має підвищену температуру та кашель.

Уникати скупчень людей та бути проактивними – самостійно відкривали вікна в аудиторіях після пар для їх провітрювання, більше часу проводили на дворі під час перерв.

 

ЗАБОРОНЕНО перебувати у авдиторії під час дезінфекції, яку проводять працівники господарського відділу.

 

ПРОЖИВАННЯ

Якщо студент мешкає у Колегіумі, то повинен ознайомитися з протоколами, визначеними для мешканців Колегіуму, і діяти згідно з ними.

 

ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ

Де це можливо, використовувати засоби дистанційного зв’язку (Zoom, Skype, Hangouts тощо).

У разі КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ використовувати аудиторії, дотримуючись фізичної дистанції (згідно з вимогами до аудиторій).

Для зустрічей також можна використовувати приміщення аудиторій великої площі за системою попереднього електронного бронювання.

 

ХАРЧУВАННЯ

В обідній час у трапезній дотримуватися загальних вимог функціонування закладів громадського харчування (промаркованих ліній черги, обмеженої к-сті осіб у приміщенні та за обідніми столами).

Рекомендовано за можливості споживати їжу на свіжому повітрі, а не в трапезній.

 

ПЕРЕМІЩЕННЯ ПО ТЕРИТОРІЇ ТА БУДІВЛІ УНІВЕРСИТЕТУ

Користування сходами: підніматися ВГОРУ центральними сходами, ВНИЗ – евакуаційними.

У ліфтах дозволено перебувати по 1 особі.

 

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

Заборонено зовнішнім відвідувачам перебувати на кампусі або в приміщеннях університету, зустрічі можуть відбуватись лише у визначених місцях загального користування та згідно із затвердженими рекомендаціями МОЗ.

 

ДІЇ У ВИПАДКУ НЕДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ ВИМОГ

У разі порушення чи недотримання санітарних вимог, прописаних протоколами Університету, працівники УКУ можуть звернути увагу студентові та попросити про виконання тієї чи іншої норми даного протоколу.

У разі відмови студента виконувати норму, прописану протоколом, студент має покинути приміщення.