Викладач року

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Відзнака «Викладач року»

З 2020 року в Українському католицькому університеті запроваджують щорічну відзнаку «Викладач року». Ця відзнака від академічної спільноти стане гарним символом і прикладом. По-перше, це спосіб подякувати колегам за їхню майстерну, натхненну і багатопланову роботу зі студентами. По-друге, це приверне увагу до цінності і затратності якісного викладання в університеті та поширення кращих викладацьких практик, які досі часто залишалися непомітними і належно не поцінованими.

Кого можна номінувати?  Педагогічних та науково-педагогічних працівників, які працюють в УКУ на основному місці праці і викладають тут не менше року, демонструючи взірцеві, дієві та інноваційні підходи до викладання навчальних дисциплін на освітніх програмах УКУ.

Хто може номінувати? Кандидатів на відзнаку можуть висувати представники спільноти університету: викладачі, працівники, студенти, аспіранти та випускники. Для висування необхідно три або більше особи, які разом підписують звернення до Комітету з присудження відзнаки.

Щоби номінувати кандидата, перейдіть за посиланням.

Кінцевий термін висування кандидатів на відзнаку «Викладач року» УКУ – 15 квітня 2020 року.