Вебінар-15: «Філософські курси в Києво-Могилянській академії та в унійних колегіумах (ХVІІ-ХVІІІ ст.): спроби порівняльного аналізу» - УКУ Вебінар-15: «Філософські курси в Києво-Могилянській академії та в унійних колегіумах (ХVІІ-ХVІІІ ст.): спроби порівняльного аналізу» - УКУ

Завантаження Події

« Всі Події

11 Травня|16:30

Вебінар-15: «Філософські курси в Києво-Могилянській академії та в унійних колегіумах (ХVІІ-ХVІІІ ст.): спроби порівняльного аналізу». Доповідач: Микола Симчич, дискутант: о. д-р Пантелеймон (Трофімов).  Початок о 16:30 год. Деталі за посиланням. Організовує Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса, навчально-дослідницької програми «Київське християнство» та кафедра історії УКУ.

Дата:
11 Травня