Вебінар-15: «Виправлення богослужбових книг за обіжником Митрополита Атанасія Шептицького з 1738 року і їх еклезіальний контекст» - УКУ Вебінар-15: «Виправлення богослужбових книг за обіжником Митрополита Атанасія Шептицького з 1738 року і їх еклезіальний контекст» - УКУ

Завантаження Події

« Всі Події

25 Травня|16:30

Вебінар-15: «Виправлення богослужбових книг за обіжником Митрополита Атанасія Шептицького з 1738 року і їх еклезіальний контекст». Доповідач: д-р Тарас Шманько. Початок о 16:30 год. Деталі за посиланням. Організовує Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса, навчально-дослідницької програми «Київське християнство» та кафедра історії УКУ.

Дата:
25 Травня