Події на 10 Червня 2021 – УКУ Події на 10 Червня 2021 – УКУ

Подія Views Navigation

Поточне

Школа українського іконопису у Києві

Школа українського іконопису у Києві. Літо 2021. Час проведення: 10:00 - 18:00. Формат: авдиторно. Деталі за посиланням. Організовує іконописна школа «Радруж».

«Пізнати свою плідність»

Навчальний курс «Пізнати свою плідність». Час проведення: 19:00 - 21:00. Формат: онлайн.  Подія у Facebook.  Реєстрація за посиланням. Організовує Інститут родини та подружнього життя .

Загальноуніверситетська проща

Загальноуніверситетська піша проща до с. Раковець. Початок о 10:00 год. Реєстрація за посиланням. Організовує Деканат з душпастирських справ УКУ.

Українсько-польський семінар

Українсько-польський семінар 10 червня о 17:00 год. за українським часом.  Доповідач: проф. доктор габілітований Матеуш Голінський, Доповідь "Rozważania wokół funkcji społecznych sąsiedztwa w mieście średniowiecznym".