Події на 24 Червня 2021 – УКУ Події на 24 Червня 2021 – УКУ

Подія Views Navigation

Весь день

Урочиста Академія до 20-ліття візиту св. Папи Івана Павла II в Україну

Львівська міська рада Український католицький університет   ПРОГРАМА Урочистої Академії до 20-ліття візиту св. Папи Івана Павла II в Україну Львів, 24  червня 2021 р.   9:30-10:10         Відкриття Академії, привітання Максим Козицький, Голова Львівської … Продовження

Поточне

«Пізнати свою плідність»

Навчальний курс «Пізнати свою плідність». Час проведення: 19:00 - 21:00. Формат: онлайн.  Подія у Facebook.  Реєстрація за посиланням. Організовує Інститут родини та подружнього життя .

Курс композиції та кольорознавста

Курс композиції та кольорознавста Олі Кравченко. Час проведення: 16:00 - 18:00. Формат: авдиторно/онлайн. Деталі за посиланням. Організовує іконописна школа «Радруж».

Міжнародна наукова конференція

Міжнародна наукова конференція «Вісімнадцяте століття: українська і глобальна перспектива». Деталі за посиланням. Організовує кафедра історії УКУ.