Посвята нового Колегіуму УКУ – УКУ Посвята нового Колегіуму УКУ - УКУ

« Всі Події

Посвята нового Колегіуму УКУ

26 Червня

8 500 кв.м, 116 спальних кімнат для студентів, унікальний сучасний студентський простір, багатофункційний кінозал, фітнес-центр, кімната для проведення репетицій музичних гуртів, велостоянка, зелена зона для відпочинку та дозвілля і це ще далеко не все, що чекає на студентів у новому Колегіуму УКУ.

26 червня під час випускних урочистостей УКУ відбудеться офіційне відкриття масштабного формаційного простору для студентів, спроєктованого за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом.

У програмі випускник урочистостей: святкова Літургія у Храмі Святої Софії Премудрості Божої, вітальне слово ректора УКУ о. Богдана Праха та Президента, митрополита Бориса Ґудзяка, виступ почесного гостя, вручення премій, звернення від жертводавців,  офіційна посвята нової будівлі та віртуальна екскурсія.