Благодійний вечір та Тихий аукціон на підтримку УКУ в Лондоні
- П'ятниця, 19 Червня, 2015
У Вас є можливість особисто відкрити для себе Український католицький університет, познайомитися із людьми, які, не покладаючи рук, виховують Нове Покоління для Нової України. 19 червня 2015 року у Вестмінстерському палаці в Лондоні відбудеться Благодійний вечір та Тихий аукціон на підтримку УКУ, який збере небайдужих людей, які розуміють важливість якісної вищої освіти для розвитку українського суспільства.
Український католицький університет (УКУ) в Львові — єдиний католицький навчальний заклад на території усього колишнього Радянського Союзу. Створений патріархом Йосипом Сліпим у Римі одразу після 18-ти річного заслання в Сибірі та в 1994 році перенесений в незалежну Україну — Університет мав виконати дуже чітке завдання: виховати якісно нове покоління лідерів, які готові служити людям, і своєю щоденною працею оновлювати українське посттоталітарне суспільство.
Владика Борис (Ґудзяк), який відновив УКУ в Україні, заклав міцний фундамент: Університет — це вільне від корупції місце високої академічної культури. За короткий час цей підхід дав свої результати.
Сьогодні, студенти УКУ – це провід України. Вони були на Майдані під час Помаранчевої революції, першими у Львові вийшли на протести під час Революції Гідності. Викладач Українського католицького університету Богдан Сольчаник, – невинно вбитий снайпером на Майдані 20 лютого 2014 року. У цей час частина студентів і працівників не тільки воює на Донбасі, але й відновлює зруйновані бойовиками міста та села.
Випускники УКУ – це люди, які вміють реалізувати свої таланти, працюють в різних сферах, не бояться відкривати власну справу. Сьогоднішній декан Філософсько-богословського факультету, випускник УКУ, о. Роман Завійський захистив свою докторську дисертацію в Оксфордському університеті. Інші випускники, а їх десятки, — навчалися і викладали в Джорджтаунському університеті (Georgetown University) в США, Папських Григоріанському та Латеранському університетах у Римі, Лювенському католицькому університеті в Бельгії.
Нова якість викладання. Щоб вийти з академічної ізоляції, у якій опинилася українська вища освіта після розпаду СРСР, УКУ з першого дня відкрив свої двері для викладачів з усього світу. Професори з найкращих університетів США, Великої Британії, Італії працюють з українськими студентами. А створення найбільшої богословської бібліотеки в Україні відкрило студентам та аспірантам можливість здобувати якісні й актуальні знання у себе дома.
УКУ – це університет, який символізує чесніть, відкритість, прозорість. Це одна із небагатьох інституцій, якій довіряють, та з якою радо співпрацюють. Андрій Гундар, який багато років керував Українським інститутом у Лондоні (філія УКУ), сьогодні очолює Торгово-промислову палату США в Україні. Залучає інвестиції в українську економіку та впроваджує новітні стандарти ведення бізнесу на нашому ринку. Донедавна сенатором університету була Наталя Яресько, – сьогоднішній Міністр фінансів України. Прикладів подібної успішної співпраці – десятки.
УКУ є знаним науковим центром України. Поряд з бакалаврськими та магістерськими програмами, в Університеті є одна з найкращих в державі — Львівська бізнес-школа, Інститут лідерства та управління, в якому навчаються представники політичних партій, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, єдина в Україні Школа біоетики, Інститут історії церкви, який збирає усну історію людей, які пережили переслідування та репресії в СРСР. Щоб долучитися до процесу викорінення корупції в органах державної влади та покращити фаховий рівень держслужбовців Університет відкрив Школу управління УКУ, директором якої є екс-міністр економіки Павло Шеремета.
Сьогодні два факультети — Гуманітарний та Філософсько-богословський — спільно вивчають тему Київської богословської традиції, її філософське, історичне та культурне значення для цілої Центрально-Східної Європи.
Оскільки культура єврейського народу була складовою та вагомою частиною історії та культури України та Львова зокрема, в Українському католицькому університеті діють Академічні єврейські студії, які вивчають втрачену єврейську спадщину.
Об’єднати українців – одне із пріоритетних завдань УКУ. Навесні 2014 року університет започаткував освітню програму «Зі Сходу на Захід», яка за 1,5 роки надала можливість близько двом тисячам школярам та студентам зі Сходу та Півдня України відкрити для себе Львів, розвіяти міфи, подолати стереотипи.
Для участі у Благодійному вечорі та отримання детальнішої інформації просимо звертатися:
Olha Zarichynska +380505193927 [email protected],
Megan Hodge +447789502471 [email protected]
Дайджест подій та новин
Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку