Втомилися від довгої зими і холоду? Шукаєте свіжі ідеї та знання? Львівська бізнес-школа УКУ запрошує молодь з усіє України на інтенсивну весняну школу підприємництва «Fresh Іdea», яка відбудеться у Львові 29 лютого – 4 березня.

Як формувати проривні команди і підбирати правильних людей? Хакатон ідей: як від ідеї перейти до її швидкого впровадження? Де знайти інвестиції?  Кейси, що надихають: зустрічі з відомими українськими підприємцями. Ці та багато інших приємних сюрпризів підготувала для вас LvBS.

У програмі школи підприємництва:
– Курс «Експерти командної роботи»
Курс, під час якого студенти застосовують свої компетенції для вирішення міждисциплінарних завдань, і вчаться працювати у команді людей з різним досвідом і знаннями. Метод навчання на курсі ґрунтується на використанні сильних сторін досвіду учасників.  Учасники розвивають навички роботи в команді через вирішення різних ситуацій, які виникають під час роботи над проектами; діляться своїми роздумами та стимулюють їх через процес фасилітації, рефлексії, виконання вправ для взаємодії і надання зворотного зв’язку. Курс розроблений у партнерстві LvBS з університетом Норвегії NTNU та компанією Innoco за підтримки Норвезького Міністерства закордонних справ.
– Тиждень інтенсивної роботи над проектами
– Курси з основ проектного менеджменту, фандрейзингу, маркетингу
– Менторська підтримка проектів

Зареєструватись на весняну школу

Весняна школа підприємництва LvBS «Fresh Idea» створена для:
-студентів та випускників (мають ступінь бакалавра у будь-якій спеціальності);
– тих, хто має цікаву ідею і хоче втілити її в життя;
– хоче об’єднати у своїй команді професіоналів;
– бачить свій професійний розвиток у сфері інновацій та підприємництва;
– створив свій проект, але не знає, куди рухатися далі;
– має попередній досвід роботи над проектами у будь-якій сфері.

Старт програми – 29 лютого.
Дедлайн подачі заявок 20 лютого.
Вартість навчання – 2000 грн.
При ранній реєстрації до 15 лютого – 1800 грн.

Якщо з однієї організації подаються 3 і більше учасників, – вартість участі 1500 за кожного учасника.

Проживання і харчування не входить у вартість програми.
Якщо ви хочете взяти участь у весняній школі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Викладачі програми:

Наталя Шпот
Викладач Львівської бізнес-школи УКУ, Директор Львівської школи проектного менеджменту.
Наталка працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників.  З 2011 по 2015 роки поєднувала роботу в ІТ компанії Innoco з навчальними та консультаційними проектами, створювала та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group.

Василь Пасічник
Program Manager у компанії ELEKS
Понад 10 років в сфері ІТ, більшість з яких в менеджменті. PMP-сертифікований керівник проектів, MBA-випускник Києво-Могилянської бізнес школи.

Людмила Крижановська
Менеджер грантових програм LvBS
Бакалавр соціальної педагогіки УКУ, магіст соціальної роботи НУ “Києво-Могилянська Академія” та політології Папського університету ім. Т.Аквінського. Вже протягом п’яти років, Людмила залучена до роботи громадського сектору у Львові та регіонах. Зокрема роботи Львівської освітньої фундацій в проектах на Сході України. Має досвід  залучення грантових коштів та адміністрування міжнародних і локальних проектів. Викладає дисципліни пов’язані із розвитком громади та фандрейзингом. Стажувалася в громадському секторі в Польщі (Карітас Гданськ та Варшави) та Італії (Дон Калабрія, Рим), Грузії.

Марта Гаранджа
Керівник програми лояльності Fishka, Концерн «Галнафтогаз»
Магістр маркетингу послуг НУ «Львівська політехніка». Більше 6 років працює в сфері лояльності та маркетингу. Була залучена до впровадження crm-системи в компанії «Nexia DK. Аудитори і консультанти». З 2010 року працює в програмі лояльності Fishka. Вибудувала систему управління та наповнення каталогу винагород учасників програми лояльності, монетизувала напрямок. З 2011 року організувала та управляла напрямком розвитку програми Fishka, залучила нових партнерів. З 2014 року очолила управління програмою лояльності. А також протягом останніх 5 років займається консультаційними проектами зокрема для рітейлу, виробничих підприємств. Учасниця програми MS in Innovation and Entrepreneurship LvBS.

Для того, щоб подати заявку на участь у весняній школі «Fresh Idea» потрібно:
1) заповнити форму реєєстрації
2) отримати офіційне підтвердження від організаторів та сплатити вступний внесок

Навчання відбуватиметься щодня із 10:00 до 18:00

Контактна особа:
Михайло Думанський

+38(098) 350 35 56

Партнери весняної школи підприємництва LvBS: