Відкриті лекції про актуальні питання богослов’я
- Четвер, 22 Квітня, 2004
22-23 квітня в Українському Католицькому Університеті професор Лювенського Католицького Університету (Бельгія) Пітер Де Мей прочитає лекції на такі теми: “Церква як Таїнство: концепція ІІ Ватиканського Собору і її сприйняття у сучасному богослов’ї”, “Діалог між богослов’ям і музикою: богословське значення реквієму війни Бенджаміна Бріттена”, “Чи є зв’язок вселенськості і глобалізації плідним? Оцінка останніх досліджень щодо поняття вселенськості”. Лекції відбуватимуться англійською.
У Лювенському Католицькому Університеті професор Пітер Де Мей викладає такі курси як: “Екуменізм”, “Еклезіологія”, “Богослов’я та сучасність”, є координатором курсу “Богослов’я Православних Церков” і координатором Центру екуменічних досліджень.
Професор Де Мей займається богословським осмисленням та оцінкою тенденцій розвитку сучасного світу, наприклад глобалізацією, а саме, як поєднати швидкий темп цивілізаційного процесу з вічними і незмінними християнськими цінностями. Його лекції будуть цікавими для богословів, культурологів, політологів, для усім, хто цікавиться тенденціями сучасної культури.
“З огляду на останні події в церковному житті України, особливо питання Патріархату Української Греко-Католицької Церкви, думка богослова, який представляє позицію Римо-Католицької Церкви, а одночасно є добрим знавцем богослов’я Східних Церков, до яких належить УГКЦ, є надзвичайно цікавою і корисною”, – зазначив декан філософсько-богословського факультету УКУ Тарас Добко.
Розклад лекцій
Церква як Таїнство. Концепція ІІ Ватиканського Собору і її сприйняття у сучасному богослов’ї. 22 квітня, 10.15-11.50, ауд. 119.
Діалог між богослов’ям і музикою: богословське значення реквієму війни Бенджаміна Бріттена. 22 квітня, 14.00-15.30, семінарська кімната.
Чи є зв’язок вселенськості і глобалізації плідним? Оцінка останніх досліджень щодо поняття вселенськості. 23 квітня, 10.15-11.50, ауд 219.
Дайджест подій та новин
Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку