УКУ
UKENGLISH
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
  • Повернення на кампус
  • Covid-19
  • Студентам
  • Випускникам
  • ВИКЛАДАЧАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ
  • медіа
  • Доброчинцям
  • Контакти
  • Головна
  • Події
  • Візит Голови Папської Ради “Справедливість і Мир”
ПОВЕРНУТИСЬ
  • ПОДІЛИТИСЬ:
  • G CALENDAR
  • ICAL

Візит Голови Папської Ради “Справедливість і Мир”

  • Середа, 30 Січня, 2008

4 лютого о 15:00 в Українському Католицькому Університеті досвідчений ватиканський дипломат, Голова Папської Ради “Справедливість і Мир” кардинал Ренато Раффаеле Мартіно прочитає лекцію “Мир і війна в сучасному світі: виклики для Церкви”.

О 10:00 цього ж дня у конференц-залі Львівської архиєпархії УГКЦ його еміненція кардинал Мартіно проведе зустріч з представниками соціально-орієнтованих організацій, на якій поділиться своїми міркуваннями щодо справи утвердження миру і нашої особистої суспільної відповідальності.

Варто зазначити, що кардинал Мартіно має великий дипломатичний та миротворчий досвід – протягом 20 років він був постійним спостерігачем Святого Престолу при ООН. Відомі також його радикальні переконання щодо війни та насильства, зокрема кардинал Мартіно публічно осудив страту Саддама Хусейна, зазначивши, що смертна кара завжди неприродна смерть, яку навіть держава не може застосовувати.

Візит відомого ватиканського дипломата відбудеться 3-6 лютого, його еміненція побуває у Львові та Києві, зустрінеться з представниками уряду, православними та католицькими ієрархами. Головна мета його візиту в Україну – представлення українського перекладу Компендіуму соціальної доктрини Католицької Церкви, яке відбудеться 5 лютого в Києво-Могилянській академії. (Компендіум – це концентрований довідник соціального навчання Церкви.)

Довідка

Ренато Раффаеле Мартіно – доктор канонічного права, відомий дипломат Ватикану. Працював у дипломатичних представництвах країн Латинської Америки та Азії, пізніше постійним спостерігачем при ООН. З 2002 року він очолює Папську Раду “Справедливість і Мир”, а з 2006 року також очолив Папську Раду у справах душ пастирської опіки мігрантів і подорожуючих. У 2003 році номінований кардиналом. Вільно володіє англійською, французькою, іспанською та португальською мовами.

Mail

Дайджест подій та новин

Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку

Схожі події

Четвер, 4 Березня, 2021
Набір на навчальну програму «Написання та візуалізація політик на основі...
Понеділок, 1 Лютого, 2021
Набір на курси іноземних мов
Середа, 6 Січня, 2021
Благодійна акція УКУ «Вифлеємська гостина»
Вівторок, 29 Грудня, 2020
Брифінг: вступ 2021 та стипендії
Середа, 23 Грудня, 2020
Київська митрополія у 1686 р.: чи існувала альтернатива константинопольським синодальним...
ПІДТРИМАТИ УКУ СТАТИ СТУДЕНТОМ
Ми в соцмережах:
Меню
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
Навчання
  • Факультети
  • Бакалаврат
  • Магістратура
  • Аспірантура
  • CMS УКУ
  • Сервіси ІТ
Про УКУ
  • Управління та адміністрація
  • Офіційна інформація
  • УКУ від А до Я
  • Вакансії
  • Контакти
УКУ

Секретаріат УКУ
Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011

Секретаріат УКУ
Тел.: +38 (032) 240-99-40
Ел. пошта: [email protected]

Усі права застережено © 2021 Український Католицький Університет

Зроблено у Qubstudio