Більше, ніж навчання

Життя студентів УКУ - насичене та цікаве, побудоване на відкритості та активності. Це спільні мандрівки, стажування за кордоном, можливість отримати практичний досвід, вчитися та всебічно розвиватися. Важлива частина для формування університетської спільноти - літургійне життя.

В УКУ є море можливостей для вмотивованих і працьовитих студентів. Свідченням цього є їхні успіхи . Зокрема, студентки Школи журналістики Анна Чуданова, Тетяна Столярова і Олена Зашко завдяки їхньому фільму «Радянське» з циклу «Декомунізація.UA» стали фіналістками конкурсу професійної журналістики "Честь професії" в номінації "Надія журналістики". Випускниця магістерської програми з історії Тетяна Папернюк є лауреатом премії імені Ковальських за найкращу студентську наукову працю у галузі українознавства. Студенти магістерської програми з Data Science стали бронзовими призерами міжнародного змагання з аналізу даних Queen’s Innovation Challenge (Канада). Студент програми із соціальної педагогіки Іван Гриців став переможцем Міжнародного пісенного фестивалю "Золотий птах" для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Представники студентства всіх факультетів і освітніх програм взяли участь у семестровій програмі навчальних обмінів і стажувань в різних європейських університетах в рамках програми "Еразмус +". Це не просто перелік наших спільних перемог. А підтвердження того, скільки можна досягти завдяки праці.

Подібних й інших нагод для розвитку наших студентів ставатиме все більше.

Усі великі і успішні люди колись починали із відповідального ставлення до маленьких завдань. Сьогодні ви вірні у навчанні, а через кілька років ви, можливо, станете засновниками власних проектів, відомими експертами, представниками влади, благодійниками чи науковцями. Будьте вірними вже сьогодні і великого бажайте!

Студентcькі організації

Cтудентське самоврядування
Уряд студентів УКУ

Студентські організації:
“Студентське Братство УКУ”
“Відлуння”
“Енактус УКУ”
“Краса рятує”
“Кавалєрка”
“Об’єднання студентських спортивних ініціатив”
“UCUactive”
“Via duco”
“Світи”
хор “Стрітення”.

Клуби та ініціативи:
“Дебатний клуб УКУ”
Мандрівний “Open”
Літературний клуб “Рефлексія”
Танцювальний клуб “Bailamos”.

 Студентські проекти та ініціативи:
“Щось більше”
Театр на Схід.

Додаткові можливості

Семестр закордоном

Проведіть семестр в університеті іншої країни

http://international.ucu.edu.ua/

Додаткові можливості: тренінги, стажування

Відкрийте для себе світ можливостей

https://www.facebook.com/UCUCareerOffice/

Календар подій УКУ

Перегляньте календар події УКУ на 2017 рік

http://ucu.edu.ua/events/ПЕРЕГЛЯНУТИ

Іноземні мови

Вивчайте та вдосконалюйте іноземні мови

https://fl.ucu.edu.ua/en/