Бути людиною в часі змін і викликів: чому варто відвідати Дні УКУ 2020 онлайн
Щороку Український католицький університет відкриває свої двері охочим познайомитися зі спільнотою, обмінятися досвідом та відсвяткувати початок нового навчального року. Дні УКУ передбачають корисні відкриті зустрічі та дискусії на території кампусу, та, попри цьогорічний онлайн-формат події, охочі доєднатися так само залишаться задоволені результатом. Про особливості програми читайте у тексті.
Гостра місійність події. Гаслом цьогорічних Днів УКУ є «Бути людиною в часі змін і викликів», що, зокрема, за словами організаторів, є вкрай актуальним питанням: зуміти пережити період глобальних технологічних перебудов та залишатися достойною людиною. Кожна з тем виступів та розмов так чи інакше стосується головної теми, а обговорити її в онлайн-середовищі зможуть викладачі, студенти, випускники, благодійники та друзі й симпатики з усього світу.
Зручні умови участі. Триватимуть Дні УКУ 2020 протягом вівторка-понеділка 8-14 вересня. Протягом буднів усі заходи розпочинатимуться ввечері, щоб якомога більше охочих змогли долучитися. Подію продовжать зустріч випускників університету (також онлайн) у суботу 12 вересня та молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії» в неділю, 13 вересня. Завершаться Дні УКУ в понеділок, 14 вересня, врученням студентських стипендій і святкуванням празника Храму Святої Софії-Премудрості Божої
Щодня — унікальні спікери. Відкриє Дні УКУ Владика Борис Ґудзяк, що розповість про свідчення, служіння і спілкування у час глобальних викликів. Ведучим першого дня буде Дмитро Шеренговський. Далі із лекціями виступлять викладачі, зокрема, лауреати нагороди «Викладач року—2020» в УКУ:
– Галина Теслюк, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ, розповість про Біблійні уроки у час пандемії та соціальних викликів;
– Ростислав Гринів, професор факультету прикладних наук УКУ, обговорить із присутніми найгостріші виклики сучасності.
У середу 9 вересня спікерками Днів УКУ вперше стануть студентки, котрі говоритимуть про особистісний розвиток. Так, ведучий Андрій Губар модеруватиме такі промови:
– Дарина Колмик, студентка II курсу бакалаврської програми з соціології — виступ «Суперсила всередині кожного з нас»;
– Вікторія Волянська, студентка IV курсу бакалаврської програми «Етика-Політика-Економіка», виступ «Сила щоденних рішень»;
– Марія Баняс, студентка IV курсу бакалаврської програми з філології УКУ, — виступ «Знайди свою тишу».
У четвер 10 вересня випускники УКУ, які доєднаються до виступів із різних куточків України, поділяться цінними порадами з власного професійного досвіду. Ведуча Інна Волоська модеруватиме наступні інтерв’ю:
– Артем Романюков, випускник магістерської програми з публічного адміністрування в УКУ, який вивчав політичні науки у Стенфордському університеті в США та є співзасновником екологічної ініціативи Save Dnipro та SaveEcoBot; інтерв’ю з Артемом матиме тему «Освіта як інвестиція, або кожен з нас інвестор»;
– Катерина Гірна, випускниця магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку LvBS УКУ, входить до складу ради випускників бізнес-школи та є HR-директоркою IT-компанії Avenga; темою розмови з Катериною буде «Ринок праці та побудова кар’єри в часи турбулентності: виклики та можливості»;
– Андрій Андрушків, випускник магістерської програми з богослов’я, виконавчий директор Центру спільних дій, медіаексперт та тренер з комунікацій; бесіда з Андрієм матиме назву «Нам пороблено чи таки надія є?».
Закінчать цикл подій у п’ятницю спікери-друзі УКУ, інтерв’ю з якими вестиме ведуча Галина Процик:
– Василь Мірошниченко – партнер компанії CFC Consulting, співзасновник Українського кризового медіа-центру, директор та голова українського офісу Українсько-Британського Сіті Клубу;
– Наталія Попович – міжнародна експертка з комунікацій та громадська активістка, співзасновниця Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) та засновниця One Philosophy Group of Companies, а також сенаторка УКУ, яка порозмовляє про «Життєстійкість як філософія на щодень».
Також організатори зазначають, що кілька імен спікерів будуть відомі вже незабаром.
Зрештою, Дні УКУ 2020 стануть прекрасною можливістю познайомитися з університетом та почути практичні речі. Організатори наголошують: «Такі події зближують і дають нам усім внутрішній ресурс. Колись ми обов’язково зберемося наживо, але щоб мати наснагу дочекатись цього часу, маємо нагадувати собі й іншим, що ми разом, та підтримувати одне одного».
Зареєструватися на участь організатори просять за лінком у Facebook-події Днів УКУ. Детальна програма також доступна за посиланням на сайті університету.
Текст: Тоня Чундак
Фото з архівів