УКУ
UKENGLISH
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
  • Covid-19
  • Студентам
  • Випускникам
  • ВИКЛАДАЧАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ
  • медіа
  • Доброчинцям
  • Вакансії
  • Контакти
  • Головна
  • Новини
  • Голосувати треба не за політичні партії, а за реальних людей, –…
ПОВЕРНУТИСЬ
  • ПОДІЛИТИСЬ:

Голосувати треба не за політичні партії, а за реальних людей, – польський правозахисник

Понеділок, 17 Червня, 2013

Без місцевої реформи та реальних місцевих виборів українцям важко буде змінити сучасну ситуацію в державі. Голосувати треба не за політичні партії, а за людей, яких ми знаємо і яким довіряємо, це і є реальна політика, – таку думку висловив Кшиштоф Становскі, голова правління фундації «Освіта для демократії», дисидент, відомий правозахисник.

8799_586522594712880_1284471190_n
Кшиштоф Становскі на конференції Інституту лідерства та управління УКУ

На конференції Інституту лідерства та управління УКУ, яка відбулась 14 червня у Львові, політик розповів про особливості політичного лідерства та передумови творення громадянського суспільства.

Кшиштоф Становскі зазначив, що кожні 20-30 років є шанс і вікно можливостей, аби щось масштабно змінити в державі. «Питання – наскільки українці готові до цього. Не важливо, хто в цей момент буде президентом, а хто буде директором нацбанку, силових структур. Люди повинні розуміти, що це не жарт, і що від них залежить, у якій країні житимуть їхні діти». Ключовим у цьому контексті, на думку правозахисника, є об’єднання за цінностями.

На його думку, громадський спротив і висловлення «проти» не завжди може бути корисним: «У один момент поляки зрозуміли, не можна завжди бути проти, а треба нести відповідальність. Те, що змінилося у Польщі, – ми зрозуміли, що нам треба брати владу, і що ми не можемо просто говорити: „Це треба зробити”».

Солідарність, яка стала синонімом змін у Польщі, за словами громадського діяча, означає, що майбутнє когось із вулиці є не менш значущим, ніж власне: «Політик як лікар – повинен приймати складні рішення, і від нього залежить чи буде добрий, чи поганий результат», – підсумував Кшиштоф Становскі.

Прес-служба УКУ 

Mail

Дайджест подій та новин

Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку

Вам буде цікаво

Вівторок, 1 Березня, 2022
DEPUTINIZATION of the world has also become part of our...
Вівторок, 1 Березня, 2022
How can you help Ukraine?
Вівторок, 1 Березня, 2022
UCU student projects
Вівторок, 1 Березня, 2022
Всесвітня молитва за мир в Україні
Вівторок, 1 Березня, 2022
«Зло не має майбутнього, бо не має вічної основи», −...
ПІДТРИМАТИ УКУ СТАТИ СТУДЕНТОМ
Ми в соцмережах:
Меню
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
Навчання
  • Факультети
  • Бакалаврат
  • Магістратура
  • Аспірантура
  • CMS УКУ
  • Сервіси ІТ
Про УКУ
  • Управління та адміністрація
  • Офіційна інформація
  • УКУ від А до Я
  • Вакансії
  • Контакти
УКУ

Офіс ректора УКУ
Тел:
+38 (067) 240-99-44

Секретаріат УКУ
Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011

Секретаріат УКУ
Тел.: +38 (032) 240-99-40
Ел. пошта: [email protected]

Усі права застережено © 2022 Український Католицький Університет

Зроблено у Qubstudio