УКУ
UKENGLISH
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
  • Covid-19
  • Студентам
  • Випускникам
  • ВИКЛАДАЧАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ
  • медіа
  • Доброчинцям
  • Вакансії
  • Контакти
  • Головна
  • Новини
  • Львівські студенти можуть сісти на три роки за блокування траси…
ПОВЕРНУТИСЬ
  • ПОДІЛИТИСЬ:

Львівські студенти можуть сісти на три роки за блокування траси Київ–Чоп (ТСН, 1+1)

Вівторок, 10 Грудня, 2013

Молоді люди наважилися на блокування траси через те, що міліція не пускала їх на київський Євромайдан.

Львівським студентам загрожує три роки за ґратами Міліція Львівщини відкрила кримінальне провадження за фактом блокування студентами траси Київ–Чоп 26 листопада поблизу села Гамаліївка, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тоді три автобуси з мітингувальниками, що прямували до столиці, зупинили інспектори ДАІ. Продовжувати шлях їм заборонили через технічний стан транспорту. На знак протесту студенти перекрили дорогу.

Тепер за блокування шляху студентам загрожує до трьох років позбавлення волі. Винних шукають на відео з місця перекриття дороги. З ним міліція прийшла і в Український католицький університет. Декана гуманітарного факультету Ігора Скочиляса допитали як свідка, хоча його на місці події не було.

“Було пред’явлений відеозапис міліції, де я мав би упізнати наших студентів. Наших студентів я не впізнав. Можливо, окремі особи, які там є, подібні на наших студентів, але це не можливо встановити”, – каже Скочиляс.

Також у декана просили списки людей, які брали участь в акціях протесту та журнали відвідувань, але поки що їх не отримали.

“Це є непублічна інформація, ця документація підтверджує якість нашого навчального процесу, і ми можемо тільки в судовому порядку представити ці документи”, – пояснив декан.

Керівник вишу каже, навчання тут не переривали. Усі хто був на протестах, тепер відпрацьовують пропуски.

Студенти львівських вишів розцінили таку увагу слідчих, як тиск та переслідування. На знак солідарності з ними та ув’язненими за столичні події львівський євромайдан влаштував п’ятитисячний флешмоб. Заклеєні роти, руки за головою та зігнуті коліна символізували, що студентів не чують. Далі молодь встає і вигукує “Разом – сила!”, мовляв, вони не боятимуться і не мовчатимуть.

Зазначимо, що схожі акції студентської солідарності сьогодні відбулися майже по всій Україні. Від кількох тисяч учасників у Тернополі – до кількох десятків у Сумах та Житомирі. А київські студенти влаштували флеш-моб під вікнами міліції.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wYZRkSR_rPs&feature=share&list=SP1neMztLSbMMwTkCvW2lBTczhKKNzrpTU&index=3[/youtube]

Джерело: ТСН, 1+1.

 

Посилання по темі:

Владика Борис Ґудзяк в ефірі hromadske.tv
Звернення Мирослава Мариновича до росіян (Харківська правозахисна група)
Мирослав Маринович: Люстраційні списки мають бути скрізь (Справжня варта)
Мирослав Маринович закликає відмовитися від ідеї помсти (ТРК Львів)
Студенти УКУ закликали зберігати спокій та гумор (День)
Протести молоді – це вже нова якість України, – Грицак (Радіо Свобода)
Маринович: Угоди з ЄС бояться залишки радянської системи (ZIK)

Mail

Дайджест подій та новин

Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку

Вам буде цікаво

Вівторок, 1 Березня, 2022
DEPUTINIZATION of the world has also become part of our...
Вівторок, 1 Березня, 2022
How can you help Ukraine?
Вівторок, 1 Березня, 2022
UCU student projects
Вівторок, 1 Березня, 2022
Всесвітня молитва за мир в Україні
Вівторок, 1 Березня, 2022
«Зло не має майбутнього, бо не має вічної основи», −...
ПІДТРИМАТИ УКУ СТАТИ СТУДЕНТОМ
Ми в соцмережах:
Меню
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
Навчання
  • Факультети
  • Бакалаврат
  • Магістратура
  • Аспірантура
  • CMS УКУ
  • Сервіси ІТ
Про УКУ
  • Управління та адміністрація
  • Офіційна інформація
  • УКУ від А до Я
  • Вакансії
  • Контакти
УКУ

Офіс ректора УКУ
Тел:
+38 (067) 240-99-44

Секретаріат УКУ
Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011

Секретаріат УКУ
Тел.: +38 (032) 240-99-40
Ел. пошта: [email protected]

Усі права застережено © 2022 Український Католицький Університет

Зроблено у Qubstudio