УКУ
UKENGLISH
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
  • Covid-19
  • Студентам
  • Випускникам
  • ВИКЛАДАЧАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ
  • медіа
  • Доброчинцям
  • Вакансії
  • Контакти
  • Головна
  • Новини
  • Молитва примирення – крок до взаєморозуміння
ПОВЕРНУТИСЬ
  • ПОДІЛИТИСЬ:

Молитва примирення – крок до взаєморозуміння

Четвер, 1 Листопада, 2007

Молитва примирення – крок до взаєморозумінняЖиття занадто коротке, щоби марнувати його в конфліктах. Тільки плекаючи любов та взаєморозуміння, можна досягнути спільного блага і для українців, і для поляків. Так вважають учасники молитви примирення біля могил вояків Української Галицької Армії та польських “Орлят” на Личаківському кладовищі у Львові, яка відбулася 1 листопада. Акція, що стала львівською традицією з 2002 року, вже вшосте зібрала тут цього дня українців та поляків – духовенство й ієрархію УГКЦ та РКЦ в Україні, громадян і гостей Львова.

Кожна спільна польсько-українська молитва над прахом полеглих у 1918-1919 рр. воїнів – це ще один крок до подолання історії ворожнечі й напруження між двома народами. Про це у своєму слові після поминальної молитви говорив о. Борис Ґудзяк, ректор Українського Католицького Університету. Цілющий єлей Господнього благословення, за його словами, стікає на рани історії і скріплює нас, щоби ми працювали й свідчили разом. “Ми діти одного Господа, ми громадяни однієї землі, – сказав о. ректор. – Плекаючи свою національну гідність – і польську, й українську, ми водночас останніми роками переживаємо разом глибокі хвилини єднання. Нехай ця молитва на цьому прекрасному, тихому місці веде нас до розуміння й до бачення тих благ, до яких нас кличе Господь”.

Любов Христова обіймає кожну людину, не оминаючи нікого, наголосив у своїй промові Архієпископ Львівський РКЦ в Україні Мар’ян Кардинал Яворський. “Всі ми тут, на землі, повинні бути братами. А це означає, що все наше життя має бути позначене любов’ю, – сказав Кардинал. – Адже якщо в наших серцях перебуватиме любов, в них не буде місця для ненависті. А якщо там не буде ненависті, то й смерті там так само не буде”.

Mail

Дайджест подій та новин

Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку

Вам буде цікаво

Вівторок, 1 Березня, 2022
DEPUTINIZATION of the world has also become part of our...
Вівторок, 1 Березня, 2022
How can you help Ukraine?
Вівторок, 1 Березня, 2022
UCU student projects
Вівторок, 1 Березня, 2022
Всесвітня молитва за мир в Україні
Вівторок, 1 Березня, 2022
«Зло не має майбутнього, бо не має вічної основи», −...
ПІДТРИМАТИ УКУ СТАТИ СТУДЕНТОМ
Ми в соцмережах:
Меню
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
Навчання
  • Факультети
  • Бакалаврат
  • Магістратура
  • Аспірантура
  • CMS УКУ
  • Сервіси ІТ
Про УКУ
  • Управління та адміністрація
  • Офіційна інформація
  • УКУ від А до Я
  • Вакансії
  • Контакти
УКУ

Офіс ректора УКУ
Тел:
+38 (067) 240-99-44

Секретаріат УКУ
Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011

Секретаріат УКУ
Тел.: +38 (032) 240-99-40
Ел. пошта: [email protected]

Усі права застережено © 2022 Український Католицький Університет

Зроблено у Qubstudio