«Мистецтво переговорів» – нова програма для держслужбовців в УКУ
Інститут лідерства УКУ розпочав тримісячну навчальну програму для керівників департаментів Львівської обласної державної адміністрації «Мистецтво переговорів».

У своєму вітальному слові керівник Інституту лідерства Наталя Бордун підкреслила, що ця програма, – через взаємну комунікацію представників органів державної влади та громадських організацій, – повинна допомагати долати стереотипи, які заважають спільно будувати сильне громадянське суспільство та, як наслідок, державу.

«Сучасний стан українського суспільства характеризується браком довіри. Незнайомі люди мало спілкуються, не пізнають довколишній світ, не вміють спільно досягати поставлених цілей. Нам усім потрібно вчитися розмовляти й домовлятися», – прокоментувала Наталя Бордун тему навчальної програми.
Пані Наталя розповіла, що курс триватиме три місяці, в кожному буде по два робочі дні.

Олег Турій, проректор УКУ з програмного розвитку, наголосив, що такі модульні навчальні програми для Університету – це, перш за все, способи налагодження взаємодії з середовищем державних службовців. «Університет, як і усі державні органи, переслідує одну глобальну мету – робити добро для людей», – сказав проректор.
Олег Турій запропонував слухачам курсу подумати над етимологією двох слів, які мають до їх професії пряме відношення: «чиновник» і «службовець». Слово «чиновник», за словами історика, йде від давнього галицького слова «чин», тобто дія. Саме слово підказує, що усі чиновники повинні діяти та змінювати середовища навколо себе. Наступне слово «службовець», коренем якого є служіння і праця на користь іншим людям. Завдання сьогоднішніх чиновників – це зламати стару систему, а без філософії служіння людям цього не зробити.
Проректор УКУ побажав учасникам програми хорошого навчання, інтенсивної праці для служіння своєму народові та чину, який змінює світ навколо.