Немає такого виду бізнесу, який би міг розвиватися без знань, – настанови для стипендіатів від засновників Фонду родини Загорій
Не боятися викликів, залишатися незалежними особистостями і знайти своїх менторів – такими порадами із стипендіатами УКУ поділилися засновники стипендій – Гліб та Катерина Загорії під час зустрічі в Києві.
«Запам’ятайте, що немає такого виду бізнесу, який би міг розвиватися без знань. Для мене УКУ – це один з вишів, де навчаються мотивовані люди, які прийшли за знаннями, а не за дипломами. Вас виховують як самодостатніх незалежних особистостей. У кожного з вас є власні мрії. Припускаю, що після завершення школи ви відразу могли сформулювати свої життєві цілі, знали, ким хочете бути і чого прагнете досягти через 5-10 років. Йдіть до кінця і не зраджуйте своїм мріям», – закликав студентів засновник Фонду родини Загорій та власник фармацевтичної фірми «Дарниця» Гліб Загорій.
Завдяки Фонду родини Загорій та Фармацевтичній фірмі «Дарниця» п’ятеро студентів отримали фінансову підтримку на навчання в Українському католицькому університеті у 2017/2018 навчальних роках. Фармацевтична фірма «Дарниця» та Український католицький університет є давніми друзями та гарним прикладом синергії потужного європейського навчання, зусиль меценатів, професіоналізму викладачів та мотивації до знань студентів.
На запрошення родини Загорій студенти побували в Києві, відвідали ФФ «Дарниця», також мали нагоду поспілкуватися із заступником глави Адміністрації Президента України – Дмитром Шимківим.
Під час поїздки студенти вперше побачили процес виробництва фармацевтичних препаратів.
«Найцікавіше – це процес виробництва ліків, стадії обробки сировини. Коли бачиш, як все відбувається і наскільки контролюється процес, відразу зникає недовіра до українських медпрепаратів. Найбільше вразив перший автоматизований склад в Україні, де робота виконується без людських рук», – зазначає студент програми психології УКУ Олесь-Юліан Щерба.
«До того, як стала стипендіатом Фонду, про ФФ «Дарниця» я знала досить мало. Тепер вже можу сказати, що це один з найбільших виробників ліків в Україні, з дуже давніми традиціями і надзвичайно привітним персоналом, який усе пояснить, розповість і покаже», – ділиться враженнями студентка УКУ Ксенія Трояновська.
У розмові зі студентами Гліб та Катерина радили користуватися усіма можливостями вишу, шукати собі менторів на кожному із життєвих етапів і зважати на їхній досвід. Ще одна порада – їхати на закордонне стажування, вчитися, переймати досвід, а потім повертатися в Україну і впроваджувати тут свої ідеї.
«Варто бути відкритим до новаторства, ставити собі чіткі цілі і вміти сказати собі «ні», якщо ти раптом виявив, що це не твоє. Життя надто коротке, щоб витрачати його на те, що не подобається», – зауважила Катерина Загорій.
Спілкування із засновниками стипендій надихнуло до роздумів про те, що треба ставити цілі і досягати їх, кажуть студенти. «Родина Загорій – чудові відкриті люди. Мене найбільше захопила їхня простота у спілкуванні з нами, заклик до самореалізації, розвитку та досягнення висот, а ще їхня впевненість в УКУ та студентах», – каже Олесь.
«Мене вразило, що Катерина та Гліб діляться своїми здобутками з іншими, – доповнює Ксенія. – Вони є справжніми меценатами, бо допомагають не тільки студентам, а й роблять вклад у розвиток медицини та благодійності. Їхня любов до мистецтва і кошти, які вони вкладають у збереження нашої культурної спадщини – вражають. Вони чітко знають, що їхня благодійність може мати вплив на реальні зміни в країні. І прикладом цього є діяльність Фонду».