Нова команда ректора
На випускних урочистостях ректор о. д-р Богдан Прах зробив підсумок свого річного керування Університетом та поділився планами на майбутнє: ставка на розвиток науки та нові призначення в ректораті.
Олега Турія, який виконував обов’язки проректора з наукової роботи, призначено проректором із програмного розвитку Університету. Основне завдання на новій посаді – розвиток нових програм, поглиблення присутності Університету в освітніх і ділових колах Києва і Риму. Також пан Олег буде представляти УКУ в спостережній раді Львівської бізнес-школи.
Наступна зміна, яку анонсував ректор – ліквідація посади проректора з наукової роботи. Ректор каже, що основним викликом, який він ставить перед собою як ректором – це розвиток науки, відкриття нових кафедр, провадження досліджень та видання монографій. «Цю ділянку, я беру під свій контроль», – сказав о. Богдан. Йому допомагатиме о. д-р Василь Рудейко, якого призначать заступником ректора з наукової роботи з 1 вересня. Основні завдання, які ректор із своїм заступником беруть на себе – це реалізація наукової стратегії УКУ, координація діяльності наукових інститутів і управління видавничою справою.
Ще одна зміна в ректораті, яку озвучив о. Богдан – призначення Наталі Климовської проректором з комунікації та розвитку. Основною сферою її роботи буде фандрейзинг, інформаційне забезпечення діяльності Університету та репрезентація назовні: як в Україні, так і в інших державах. Пані Наталя працює в структурі Університету 22 роки, розповідає, що нове призначення – це для неї визнання її праці та, одночасно, велика відповідальність.
Також, на випускних урочистостях ректор нагородив іменними стипендіями викладачів УКУ, які за минулий навчальний рік видали монографії: декана Гуманітарного факультету Ігоря Скочиляса «Kościoły Wschodnie w państwie polsko-litewskim w procesie przemian i adaptacji: metropolia kijowska w latach 1458-1795», викладача Університету, доктора історичних наук Олександра Зайцева «Український інтегральний націоналізм (1920 – 1930 – ті роки): генеза, еволюція, порівняльний аналіз» та весь колектив Інституту історії церкви за реалізацію довготривалого проекту «Образ сили духу – жива історія підпілля УГКЦ».