Нові видання УКУ: євреї в українській літературі, ефективні бізнес-стратегії та наукові дискусії між природничою і гуманітарною сферою
Цього року видавництво УКУ підготувало низку нових видань на різну тематику – від історії діяльності підпільної УГКЦ, розвитку культу чудотворної ікони ярославської Богоматері, досліджень про єврейських письменників в українській літературі, ефективні бізнес-стратегії та наукові дискусії між природничою та гуманітарною сферами. До кінця року планується випуск підручника з інфографіки для журналістів та нової книги дисидента Мирослава Мариновича про концтабірне життя.
Першу частину новинок ми вже публікували, презентуємо другу частину нових видань.
Велвл Чернін. Вірю, що я не пасинок
Книга змальовує присутність євреїв в українській літературі як особ¬ливе явище, що має унікальні соціально-культурні межі. У про¬цесі підготовки до її написання було зібрано великий фактичний матеріал, що дає змогу розглядати участь євреїв в українській літе¬ратурі хронологічно, розділивши історію цього історико-культурного феномену на окремі періоди.
Адріан Дж. Сливоцький, Девід Дж. Моррісон за участю Боба Андельмана. Зона прибутку: стратегічна бізнес-модель як запорука завтрашніх прибутків
У «Зоні прибутку» – праця, що вже встигла стати класикою. Відомий американський бізнес-консультант Адріан Сливоцький задумується над тими механізмами й моделями прибутковості, які працюють у сучасному високотехнологічному бізнесі. Чому певні компанії рік за роком генерують стабільний прибуток? Чому вони незмінно випереджають своїх конкурентів у виявленні мінливих і рухливих зон прибутку?
Чому інші компанії занепадають, спостерігаючи, як їх традиційний бізнес перетворюється на безприбуткову зону? Відповіді на всі ці питання можна знайти в пропонованій читачеві книжці. Це блискучий, оригінальний і, головне, практично корисний порадник про те, як і звідки беруться великі прибутки.
“Обрії науки”
“Обрії науки” – семінар із такою назвою проводять у Львові науковці Українського католицького університету, Львівського національного університету ім. Івана Франка та Національної академії наук України.
Мета семінару – дати можливість зустрічатися та виробляти мову спілкування між науковцями-природничниками та гуманітаріями. Ця книжка виникла з бажання поширити коло такого спілкування. Її автори – лектори семінару, провідні вчені України і світу – ознайомлюють з актуальними проблемами досліджень, що становлять суть їхньої праці, розповідають про історію науки та її героїв мовою, доступною не лише вузьким фахівцям, а й ширшому освіченому загалу.