Павло Шеремета очолив дорадчу раду Львівської бізнес-школи УКУ
Голова правління і генеральний директор Регіонального інституту стратегії Блакитного Океану у Східній Європі і Центральній Азії Павло Шеремета на запрошення ректора УКУ владики Бориса (Ґудзяка) очолив Дорадчу раду Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).
За словами ректора УКУ, Павло Шеремета має великий досвід творення бізнес-освіти в Україні. Він дуже добре знає український та світовий контекст: «Павло Шеремета також прекрасно орієнтується у найпотужніших сучасних економічних процесах Південно-Східної Азії, де він був Президентом і старшим консультантом Інституту стратегії Блакитного Океану Малайзії», – розповів владика Борис.
Як зазначив ректор УКУ, Львівська бізнес-школа хоче розвиватися, беручи до уваги широке розуміння глобальних економічних процесів. «Щоб траєкторії розвитку були належними, потрібне постійне скерування», – вважає він. Таку траєкторію розвитку, на думку єпископа, можуть надавати особи, які розуміють не тільки, що відбувається на макро- та мікроекономічному рівні, а й ті, що можуть проникливо та ефективно передбачати, як буде розвиватися економіка та глобальне суспільство.
«Саме таких осіб Львівська бізнес-школа запрошує до Дорадчої ради. Сьогодні її членами є економісти світової слави, такі як Адріан Сливоцький та Карл Цайнінгер. Павло Шеремета, який очолить Дорадчу раду, є світлою особою, людиною надії, оптимізму, прикладом певності, що Україна має майбутнє. За цим є велика віра у людину і в Бога, – наголосив ректор УКУ. – Його роль як керівника і координатора у раді LvBS принесе рясні плоди Львівській бізнес-школи і усім, які з нею контактуватимуть».
«Для мене велика честь долучитись до команди Львівської бізнес-школи УКУ, яка творить абсолютно унікальні, індивідуалізовані програми, які надихають та інтелектуально стимулюють. Ми в Дорадчій раді вважаємо, що ця молода, але амбітна Школа повинна яскраво засяяти не тільки на національному, а і на регіональному просторі Центральної і Східної Європи», – говорить Павло Шеремета.
Додамо, що до дорадчої ради LvBS входять Адріан Сливоцький, директор компанії Oliver Wyman, колишній віце-президент, член ради директорів «Mercer Management Consulting, Inc.» та Карл Цайнінгер, спеціаліст з інформаційних комунікацій ООН, старший спеціаліст Асоціації Фулбрайт, професор Прінстонського університету, почесний професор Університету Києво-Могилянська академія.
Довідка.
Павло Шеремета є старшим консультантом глобальної мережі інститутів Стратегії Блакитного Океану і працює над створенням Регіонального Інституту цієї мережі у Східній Європі і Центральній Азії.
Протягом останніх трьох років він був президентом і старшим консультантом в Інституті Стратегії Блакитного Океану в Малайзії, створеному для того, щоб уряд Малайзії та професор Чан Кім, який є співавтором Стратегії Блакитного Океану, виконали Національну візію 2020.
Перший керівник Києво-Могилянської бізнес-школи (1999 – 2008). Був визнаний одним з 15 кращих українських менеджерів за рейтингом журналу «Компаньйон» (2006).
Павло Шеремета був головою Наглядової ради страхової компанії «Універсальна» (портфельна компанія «Goldman Sachs»), а також віце-президентом і членом правління CEEMAN (Асоціації розвитку менеджменту країн Центральної та Східної Європи).
Зараз Павло Шеремета є радником міського голови Львова, заступником голови Глобальної ради з питань України на Світовому Економічному Форумі в Давосі, партнером Інституту стратегій «Інспіра», а також членом дорадчих рад Фонду Богдана Гаврилишина і Бізнес-школи ІПМ (Мінськ). Він викладає стратегію і лідерство у кращих бізнес-школах багатьох країн світу.
Павло Шеремета здобув ступінь магістра ділового адміністрування Університету Еморі (США), працює над докторською дисертацією зі Стратегії та лідерства в IEDC. Він також закінчив Програму професійного розвитку в Гарвардській бізнес-школі, брав участь у програмі «Круглі столи для практикуючих менеджерів з Генрі Мінцбергом», в роботі Інституту стратегії Блакитного Океану «INSEAD», Китайсько-європейської міжнародної бізнес-школи, Центру розвитку лідерства Дж. Уелша в GE.
Прес-служба УКУ