Ректор УКУ зустрівся зі студентами
22 березня ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк зустрівся зі студентами університету, семінаристами Львівської Духовної семінарії Святого Духа, які навчаються також в УКУ, та учасниками ліценціатської програми. Зустріч відбулася з нагоди початку нової п’ятирічної каденції ректора після переобрання його на посаду в січні цього року.
“Цією зустріччю я хочу дуже щиро поділитися з вами своїм пережиттям і розумінням нашого університету”, – сказав о. Борис Ґудзяк у вступному слові. Він підсумував попередні роки діяльності УКУ, розповівши про працю як університетської спільноти загалом, так окремих її членів задля того, щоби цей університет – мрія ще Митрополита Андрея і Патріарха Йосифа – гідно виконував свою місію у непростих українських реаліях. Результатами цієї праці став чудовий Богословський центр на Хуторівці у Львові, висококваліфіковані фахівці – випускники УКУ, що працюють у найрізноманітніших сферах суспільного життя, вперше отримана за всю історію України державна акредитація богослов’я та інші здобутки. Отець-ректор також поділився своїм баченням подальшого розвитку УКУ, зокрема, планами створити в університеті факультет соціальних наук, першим кроком до чого є відкрита торік нова спеціальність – “соціальна педагогіка”. За словами о. Бориса, наступними можуть бути політологія, психологія, соціологія, медієвістика, історія мистецтва, добрих спеціалістів із яких наразі в Україні бракує; планується відкриття програми з журналістики (постдипломний рівень). Також присутні змогли ознайомитися з планами зведення університетського містечка на вул. Стрийській. Опісля ректор відповів на запитання студентів, які стосувалися як навчання, так і забезпечення студентського побуту в університеті, зокрема, у корпусі філософсько-богословського факультету на Хуторівці.
Ця зустріч є центральною серед усіх зустрічей ректора зі студентами, які відбуваються в УКУ впродовж року. Таким чином студенти мають нагоду реагувати на ту візію розвитку університету, що її представляє голова університетської спільноти, і висловлювати свої зауваження чи пропозиції, у такий спосіб беручи участь у формуванні політики його діяльності.