Сучасна богословська освіта як фундамент власного життя
Студенти філософсько-богословського факультету УКУ презентували фільм “Я – Богослов!”. Це перша робота в рамках проекту “Щось Більше” – студентської ініціативи, що розкриває багатогранність богословської освіти і намагається розвінчати міфи і стереотипи про неї.
«Сам проект покликаний показати, що богослов’я є дає базис, від якого людина відштовхується. Воно дозволяє досягнути в житті набагато більшого і формує певні цінності», – зазначає ініціатор проекту Олексій Коцінський.
«Ми хочемо показати, що ФБФ дає такий фундамент, з якого потім можна почати будувати своє життя, правильно ставити ціль», – додає Аліна Ферко, учасниця проекту.
Серед героїв фільму – випускники ФБФ різних років, які змогли себе реалізувати в політиці та економіці, бізнесі та державному управлінні, культурі, богослов’ї. Кожен із них дає відповідь на питання – для чого сучасній людині богословська освіта і чому особливість навчання в УКУ.
Серед випускників ФБФ – Зиновій Свереда, Президент Українського кооперативного альянсу, Руслан Кавацюк, радник начальник генерального штабу головнокомандуючого Збройних Сил України, О. Степан Сус, капелан, настоятель Гарнізонного храму Петра і Павла, Андрій Андрушків, керівник проекту у ГО Центр UA, Ольга Зарічинська, керівник відділу розвитку УКУ, Наталя Церклевич, програмний координатор Форуму НДО України та багато інших лідерів різних професійних сфер.
«Богослов’я – це дуже міцний фундамент, це стержень вашої особистості. Якщо людина не працює над своєю особистістю, якщо вона не стоїть твердо на своїх ногах, то життя буде часто коливати її в ту чи іншу сторону, вона буде падати дуже різко, і не буде цього фундаменту, на який вона знову може опиратися», – зазначає Ольга Босак, директор Olha Bosak Consulting.
Над короткометражним фільмом “Я – Богослов!” працювали Олексій Коцінський, Петро Залуга, Назар Касперський, Ірина Бурбан та Аліна Ферко.
«Богослов`я – це фундамент який допомагає реалізувати себе у різних сферах життя і розширює горизонт можливостей», – зазначають ініціатори проекту.