УКУ
UKENGLISH
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
  • Covid-19
  • Студентам
  • Випускникам
  • ВИКЛАДАЧАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ
  • медіа
  • Доброчинцям
  • Вакансії
  • Контакти
  • Головна
  • Новини
  • «Святе Письмо та активні методи в катехизації: Декалог, головні…
ПОВЕРНУТИСЬ
  • ПОДІЛИТИСЬ:

«Святе Письмо та активні методи в катехизації: Декалог, головні гріхи й протилежні до них чесноти»

Середа, 10 Лютого, 2010

З метою поширення активних методів на уроках катехизму і християнської етики 5-7 лютого 2010 року у Львові відбувся науково-практичний семінар «Святе Письмо та активні методи в катехизації: Декалог, головні гріхи та протилежні до них чесноти». Провела семінар д-р Данута Врубель – досвідчений педагог, богослов, тренер польського Товариства педагогів «NATAN». Близько п’ятдесяти учасників семінару – практикуючі катехити, вчителі християнської етики, студенти кафедри соціальної педагогіки Українського Католицького Університету та студенти Катехитично-педагогічного інституту УКУ, отримали конспекти уроків і практичний досвід застосування активних методів під час розгляду тематики «Десять Божих Заповідей» та «Головні гріхи і протилежні до них чесноти».

Учасників семінару привітала с. Луїза Цюпа (СНДМ) – директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ і заступник голови Патріаршої катехитичної комісій УГКЦ, котрі й були організаторами семінару.

Застосування активних методів дедалі більше поширюється у різних галузях навчання та виховання дітей і дорослих. На уроках катехизму і християнської етики ці методи допомагають учням у простий і радісний спосіб утверджуватися у цінностях, робити моральний вибір і відкривати, що до них сьогодні говорить Боже Слово. Паралельно із досягненням навчально-виховних цілей, активні методи допомагають учням у безпечній грі пробувати себе у нових формах поведінки, відкривати дари і таланти, формувати комунікативні навики.

Активні методи можуть дати новий запал як катехитові, так і учневі у передаванні та прийманні Христової благовісті у доступний і радісний спосіб, щоб вона справді була Доброю Новиною. Проте застосування активних методів на уроках катехизму і християнської етики не є самоціллю, а лише засобом для досягнення мети. Зацікавлення, емоції, спільна праця учнів наближає до головної мети уроку – морального виховання, слухання Божого Слова і засвоєння Христової науки.

Mail

Дайджест подій та новин

Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку

Вам буде цікаво

Вівторок, 1 Березня, 2022
DEPUTINIZATION of the world has also become part of our...
Вівторок, 1 Березня, 2022
How can you help Ukraine?
Вівторок, 1 Березня, 2022
UCU student projects
Вівторок, 1 Березня, 2022
Всесвітня молитва за мир в Україні
Вівторок, 1 Березня, 2022
«Зло не має майбутнього, бо не має вічної основи», −...
ПІДТРИМАТИ УКУ СТАТИ СТУДЕНТОМ
Ми в соцмережах:
Меню
  • Абітурієнтам
  • Навчання
  • Наука
  • Духовність
  • Життя в спільноті
  • Про УКУ
    • Положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами у Закладі вищої освіти «Український католицький університет»
    • Супровід студентів із особливими освітніми потребами
Навчання
  • Факультети
  • Бакалаврат
  • Магістратура
  • Аспірантура
  • CMS УКУ
  • Сервіси ІТ
Про УКУ
  • Управління та адміністрація
  • Офіційна інформація
  • УКУ від А до Я
  • Вакансії
  • Контакти
УКУ

Офіс ректора УКУ
Тел:
+38 (067) 240-99-44

Секретаріат УКУ
Вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011

Секретаріат УКУ
Тел.: +38 (032) 240-99-40
Ел. пошта: [email protected]

Усі права застережено © 2022 Український Католицький Університет

Зроблено у Qubstudio