Творимо на перетинах – Львівська бізнес-школа УКУ святкує 5-річчя
8 лютого Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) святкує 5-річчя від дня заснування. Цього дня в Колегіумі УКУ відбудеться дискусія «Університет ХХІ ст.: cередовище для розвитку інноваторів», а увечері у LvBS розпочнеться конференція. Участь у конференції візьмуть ректор УКУ владика Борис (Ґудзяк) та народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Петро Порошенко.
«Львівська бізнес-школа, з одного боку, є частиною Українського католицького університету і розділяє цінності цієї особливої академічної спільноти, – розповідає керівник LvBS Софія Опацька. – З іншого боку, на зразок західних шкіл, ми інтегровані у бізнес-середовище і відповідаємо на потреби та очікування бізнесу. Саме така комбінація робить нас успішними і дозволяє працювати на перетині. У Школі ми намагаємося обговорювати багато аспектів, які необхідно розвивати сучасному бізнесу: питання відповідальності, цілісності, довготерміновості розвитку».
Для цього, за словами Софії Опацької, підприємцям та керівникам треба зосереджуватись не лише на тому, як оптимізувати певні процеси і зробити їх більш ефективними (хоча це дуже важливо), а й думати про те, як нарощувати складові бізнесу, щоб компанія розвивалася ефективно у довгій перспективі: «Тому важливо впроваджувати інновації, які виникають на перетині – там, де не завжди комфортно, де зустрічаються різні люди (за освітою, національністю, традицією), але через поєднання, виникає можливість творити нову цінність».
Власне як творити на перетинах і впроваджувати ціннісні інновації, зокрема, навчають у Львівській бізнес-колі. А пріоритетність розвитку бізнес-освіти LvBS, спрямованої на виховання відповідальних підприємців, визнали на міжнародному рівні у виданні «Financial Times». «Взаємодію та збалансованість двох ключових складових Школи – бізнесу та освіти – забезпечує діяльність Наглядової та Дорадчої рад, до яких належать як відомі люди, що працюють у сфері міжнародної бізнес-освіти, так і безпосередньо представники бізнесу», – вважає керівник LvBS.
Від часу заснування Школа пропонує для власників та керівників бізнесу Key Ececutive MBA, а також програми управлінського розвитку. У 2012 стартувала унікальна для України професійна програма магістерського рівня з інновацій та підприємництва (MS in Innovations and Entrepreneurshіp). Зараз Школа активно працює з кластером ІТ та бізнес-послуг над запуском вже у вересні цього року єдиної в Україні професійної програми магістерського рівня MS in Information Technology Management. Як зазначають у LvBS, для них стало приємною несподіванкою бачити попит молодих людей на якісні магістерські програми, навіть, якщо вони вже мають диплом магістра.
«Освіта – це постійний інтелектуальний пошук. Тому ми не зупиняємося на досягнутому. Як результат, у 2009 при Школі почала діяти Спільнота LvBS. Через зустрічі та майстер-класи з відомими діячами культури, політики, Церкви, бізнесу твориться сприятливе середовище для спілкування та обміну досвідом», – підсумовує Софія Опацька. Також LvBS стала єдиною в Україні школою, яка організовує щорічні національні конференції Intro, щоб обговорити актуальні проблеми бізнесу.
Довідка.
LvBS – це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Ціль Школи сприяти розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.
У 2011 році УКУ та Львівська бізнес-школа створили унікальний майданчик та започаткували активний діалог щодо взаємодії бізнесу та суспільства через серію зустрічей у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo».
Також потреба постійного інтелектуального пошуку стала поштовхом для перекладу кращих світових бізнес-бестселерів – «Мистецтво творення попиту» та «Прорив» Андріана Сливоцького, «Ефект Медичі» Франса Йохансона, спільне видання з «Knowledge@Wharton» «Лідерство, інновації та підприємництво у Східній Європі, Росії та інших країнах».
Прес-служба LvBS