У Школі реабілітаційної медицини УКУ розкажуть про закордонні практики серцево-судинної реабілітації від ЄАРС
Як впровадити кардіореабілітацію в Україні? Які передові світові практики варто запозичити і адаптувати під українські реалії? Як створити ефективну мультидисциплінарну команду, у якій кожен фахівець чітко розумітиме свою роль у наданні серцево-судинної реабілітації?
Про це розкажуть під час Міжнародної практичної конференції з кардіореабілітації, на якій буде проведено Практичний курс з серцево-судинної реабілітаціївід Європейської Асоціації кардіології. Конференція відбудеться 22-23 березня в Українському католицькому університеті за адресою: Центр Шептицького, вул. Хуторівка, 35 а.
Конференція за участю професорів Хуго Санера (Швейцарія) та Джопа Перка (Швеція) є початком пілотного проекту, який Школа реабілітаційної медицини УКУ (ШРМ УКУ) розпочинає у співпраці з Львівським Управлінням охорони здоров’я.
Серед закордонних спікерів також Анна Ебрю (Лісабон, Португалія), Уго Корра (Верона Італія), Константинос Давос (Афіни, Греція), Інес Фредерікс (Хаселт, Бельгія), Домінік Хансен (Хаселт, Бельгія).
Чого ми прагнемо?
Поширити ефективні закордонні практики проведення серцево-судинної реабілітації і створити майданчик для навчання фахівців, напрацювати професійні контактти та створити робочу групу, яка би могла під час спільної роботи переглянути протоколи надання реабілітаційних послуг кардіологічним хворим, адаптувати їх до українських реалій для впровадження в Україні.
Не так давно вийшов новий наказ МОЗ про формування кардіореабілітаційних відділень, у якому йдеться про необхідність забезпечити повний спектр кардіодопомоги населенню, адже саме серцево-судинні захворювання є першою причиною смертності. Щоб працювати в сфері кардіореабілітації, треба мати достатньо досвіду, володіти провідними практиками та розуміти ефективність мультидисциплінарної команди. Ми проводили тренінги для професіоналів і зрозуміли, що запит у сфері кардіореабілітації є досить високим. Тому вирішили організувати таку конференцію і запросити викладачів і тренерів, які орієнтуються у серцево-судинній реабілітації і використовують передові закордонні практики, – зазначає Ірина Шурпяк, керівник проектів та програм Школи реабілітаційної медицини.
Тематичні блоки:
- ЕПІДЕМІОЛОГІЯ ТА ФУНДАМЕНТАЛЬНІ НАУКИ
- ПОКАЗИ ДЛЯ КАРДІОРЕАБІЛІТАЦІЇ
- “HOW TO”: НАВАНТАЖУВАЛЬНИЙ СТРЕС-ТЕСТ І ПРИЗНАЧЕННЯ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ
- СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО КАРДІОРЕАБІЛІТАЦІЇ
- ЯК ПРАЦЮВАТИ ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ГРУПАМИ ПАЦІЄНТІВ
- ПОКАЗИ ДЛЯ КАРДІОРЕАБІЛІТАЦІЇ У ПАЦІЄНТІВ З СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ
- ВИЗНАЧЕННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОГО РИЗИКУ
- МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД ДО КАРДІОРЕАБІЛІАТАЦІЇ
- МЕДИКАМЕНТОЗНА ПРОФІЛАКТИКА СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Для кого конференція?
Для фахівців у сфері охорони здоров’я, які працюють або планують працювати у напрямку кардіореабілітації – лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів. Особливо корисним захід буде для тих, хто увійде до складу кардіореабілітаційних відділень.
Візьміть участь у першій конференції з кардіореабілітації за участю іноземних фахівців та станьте першими, хто поширюватиме набуті знання в Україні!
Реєстрація на захід та більш детальна інформація про програму за посиланням.