УКУ розширює співпрацю з Католицьким університетом Ліону
Однією із пріоритетних траєкторій розвитку Українського католицького університету в часі війни є розширення міжнародних академічних партнерств. Ми вдячні всім новим партнерам, співпраця з якими дозволяє нам долучитися до ще більшої мережі міжнародної спільноти. Особливо цінуємо співпрацю з давніми партнерами, яка у цей надважкий для України час, виходить на новий рівень. Серед таких партнерів — Католицький університет Ліону (Франція).
Католицький університет Ліону — приватний університет, створений ще в 1875 році. Так само як УКУ, він поєднує християнську спадщину з сучасністю та відкритістю. Університет має добре розвинену взаємодію з бізнесом, а також велику мережу міжнародних партнерств. Основні засади діяльності — академічна досконалість, творчість та цілісність.
Саме завдяки партнерству з компаніями, Ліонський католицький університет зможе надати 15 стипендій для семестрової мобільності студентам-магістрам УКУ в наступному навчальному році. Зокрема на осінній семестр оголошено конкурс для студентів магістерських програм «Права людини» та Бізнес-школи УКУ (кінцевий термін подачі аплікацій — 3 липня).
«Коли в Україні рф розпочала повномасштабну війну, Католицький університет Ліону звернувся до своїх бізнес-партнерів з проханням підтримати УКУ і наших студентів, надати їм можливість для перебування на семестровому навчанні за кордоном не лише для отримання знань в міжнародному контексті, а й для розвитку важливих контактів та професійної мережі. Ми дуже вдячні Університету Ліону, з яким співпрацюємо вже багато років: і як інституція з інституцією, і як колеги у Європейській Федерації католицьких університетів», — коментує Софія Опацька, проректорка зі стратегічного розвитку УКУ, декан-засновниця Бізнес-школи УКУ.
Цікавий факт — один із кампусів Католицького університету Ліону розташований на місці ревіталізованої в’язниці в центрі міста. Всім уківцям, які колись були в гостях в цьому університеті, тут дуже сподобалось.

Відео про університет
Більше про міжнародних партнерів УКУ та мережу солідарності читайте за посиланням:
https://warinua.ucu.edu.ua/the-network-of-solidarity-and-strategic-partnership-with-ucu/
#UCUGlobal #UCUNetwork_of_solidarity