УКУ взяв участь у Генеральній асамблеї Міжнародної федерації католицьких університетів
23-27 липня у передмісті Сан-Пауло в Бразилії відбулася 24-та Генеральна асамблея Міжнародної федерації католицьких університетів. Участь у Асамблеї взяли ректор Українського католицького університету о. д-р Борис Ґудзяк та перший проректор УКУ Тарас Добко. Захід відбувався в університетському містечку Університетського центру FEI.
Цьогоріч темою Асамблеї стала проблематика викладання і навчання в сучасному католицькому університеті. Ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк, зокрема зазначив: «Католицький університет повинен виробляти співзвучні з його призначенням відповіді на нові виклики, які постають у зв’язку з радикальними змінами в молодіжній культурі, інформаційних технологіях, методах набуття і поширення знань».
«В умовах все більшої комерціалізації вищої освіти й перетворення університетів на міжнародні корпорації, католицький університет покликаний залишатися культурною інституцією, яка будує духовні й культурні зв’язки понад расовими, етнічними та історичними бар’єрами, і яка служить справі примирення й комунікації людей та народів у євангельському дусі», – саме таке твердження, на думку Тараса Добка, об’єднало учасників Асамблеї.

Як член Міжнародної федерації католицьких університетів, УКУ також бере участь у діяльності двох секторальних груп Федерації: Світовій конференції католицьких філософських факультетів (COMIUCAP) та Конференції католицьких богословських факультетів (COCTI).
Довідка.
Міжнародна федерація католицьких університетів (IFCU) – це об’єднання католицьких університетів і католицьких вищих навчальних закладів. З 1949 року Федерація була затверджена Святим Престолом і визнана як міжнародна неурядова організація (INGO) Організацією Об’єднаних Націй.
До складу IFCU входить близько 200 католицьких університетів та вищих навчальних закладів. Місія Федерації – докладатися до поступу знання і його практичного застосування та розвитку справедливішого і гуманнішого світу у світлі розуму та віри через закваску Євангелія, розвиваючи католицьку вищу освіту і її католицький характер,
ґрунтуючись на критеріях якості, спадкоємності та автономії.
Прес-служба УКУ