Як зазначив Павло Шеремета, найкраще завершення року, яке тільки можна було собі уявити – презентації-звіти команд Львівської міської ради про втілені стратегічні проекти – прориви в результаті Управлінської програми Школи управління УКУ.
7 управлінських команд представили результати шестимісячного навчання – 7 проектів, як результат спільних зусиль Школи управління УКУ, як центру знань, та Львівської Міської Ради, як місцевого урядника. Проекти, які допоможуть розвиватися Львову як місту стартапів, задовольняти потреби громади та підвищувати якість життя:
– Громадський бюджет Львова;
– Ревіталізація Стрийського парку;
– Центр надання послуг учасникам бойових дій;
– Освіта: інтерактивні уроки як зміна підходу до навчання в школах;
– Транспортні система міста: впорядкування зупинок громадського транспорту;
– Іннотека. Трансформація бібліотек в центри громадської активності;
– Управління житлом: бізнес-модель муніципальної управляючої компанії та стандарти роботи працівника.
В рамках презентації було представлено книгу «Місто стартапів», присвячену ролі влади в розвитку екосистем підприємництва на основі досвіду Амстердама. Презентували книгу Ірина Озимок, керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund та Роман Зінченко, голова ГО «Greencubator». До розмови через скайп-зв’язок також долучився один із авторів книги Рубен Ньювенхауз, який висловив сподівання, що досвід та історії українських міст із розвитку стартап-екосистем увійдуть в наступні версії видання StartupCity.
Школа управління вдячна усім за спільну роботу: команді викладачів, які працювали у цій програмі, учасникам програми та міському голові Львова Андрію Садовому. Особливу вдячність висловлюємо Юлії Ткаченко, координатору співпраці Львівської міської ради та Школи управління УКУ.
Ми не можемо змінити все за один день, але кожний реалізований проект щодня це робить!