Вчена рада УКУ затвердила стратегію маркетингових підходів в наборі на бакалаврські та магістерські програми.
У середу, 26 жовтня 2016 року, відбулося чергове засідання Вченої ради УКУ. Цього разу воно було присвячене кільком пріоритетним питанням розвитку Університету: стану вивчення англійської мови, особливостям нової кампанії з пошуку студентів, стану впровадження електронного навчального середовища і політики відкритого доступу.
Запровадження у 2014 році низки заходів для підвищення ефективності вивчення англійської мови студентами УКУ, зокрема студентського портфоліо, призвело до позитивної динаміки, завдяки чому переважна більшість студентів кожного року покращує своє знання англійської на один кваліфікаційний рівень. Для досягнення мети, щоб до 2020 року кожен випускник бакалаврської програми УКУ володів англійською на рівні В2, першочергова увага буде приділена таким заходам: (1) обов’язкове викладання дисциплін англійською мовою в обсязі не менше 4 годин на тиждень, починаючи з третього-четвертого року навчання; (2) викладання курсу академічного письма для студентів з рівнем В2 і вище; (3) запровадження тесту на визначення рівня В2 вкінці 4-го курсу, результати якого будуть враховані при вступі на магістерські програми УКУ; (4) підготовка студентів вищих рівнів до здачі іспитів на міжнародні сертифікати (TOEFL, IELTS).
Вчена рада УКУ також затвердила стратегію маркетингових підходів в наборі на бакалаврські та магістерські програми. Передусім, стратегія вимагатиме від керівників програм кращого розуміння цінності їхніх освітніх продуктів для майбутніх студентів, каналів комунікації з потенційними вступниками та аудиторії «уківського» абітурієнта. Вона буде ґрунтуватися на тісному контакті з потенційним вступником шляхом проведення конкурсів, олімпіад, співбесід та інших форм прямого знайомства молодих людей з Університетом, його програмами та викладацьким складом.
Вчена рада заслухала звіт про заходи з впровадження технологій електронного навчання в УКУ. За останній рік була проведена велика робота з ознайомлення викладачів Університету з особливостями праці в електронному навчальному середовищі, а також проведено тренінги і семінари для підвищення цифрової грамотності та набуття навичок змішаного навчання. Станом на жовтень 2016 року в системі онлайн-навчання УКУ розміщено 183 курси, з яких 73 можуть вважатися діяльнісними, тобто використовують онлайн систему для активної взаємодії зі студентами. У минулому році в УКУ на базі Центру навчальних та інноваційних технологій запрацювала Школа викладацької майстерності, успішна участь в якій підтверджується відповідним сертифікатом. Отримання такого сертифікату буде перевагою викладача під час атестації і прийняття рішення про продовження контракту.
Вчена рада заслухала звіт про наповнення і функціонування інституційного репозитарію УКУ. Станом на жовтень 2016 року в електронному архіві депоновано 626 матеріалів університетських науковців. Університет сповідує політику відкритого доступу і далі буде заохочувати вчених УКУ розміщувати в репозитарії свої наукові досягнення.
Вчена рада також прийняла за основу Положення про електронні освітні ресурси (ЕОР) та їх експертизу. Ці положення встановлюють критерії визнання ЕОР як навчально-методичного комплексу, що дозволить Університету поступово оцифрувати більшість своїх навчальних ресурсів і набути більшого досвіду у сфері змішаного та дистанційного навчання.
Вчена рада УКУ затвердила Положення про Вчену раду факультету наук про здоров’я та Положення про академічну мобільність. Наостанок, також відбулося затвердження тем магістерських робіт студентів другого року навчання магістерської програми з журналістики.
Наступне засідання Вченої ради УКУ відбудеться 30 листопада 2016 року.