Відбувся турнір з міні-футболу «Кубок УКУ-2009»
10 грудня відбувся турнір з міні-футболу «Кубок УКУ-2009». В результаті непростої боротьби перемогла команда студентів УКУ. Команди викладачів, семінаристів та випускників посіли друге, третє та четверте місця відповідно. Найкращим голкіпером став Роман Грибовський, форвардом – Юрій Дідула.
Результати матчів:
1) студенти УКУ – випускники 6:0
2) семінарія – викладачі 2:3
3) студенти УКУ – викладачі 7:2
4) семінарія – випускники 4:1
5) випускники – викладачі 2:11
6) студенти УКУ – семінарія 3:1
Радістю перемоги та секретами успіху в інтерв’ю з нами поділився капітан команди студентів УКУ та організатор турніру «Кубок УКУ-2009» Роман Грибовський.
– Пане Романе, завдяки чому ваша команда виграла цей турнір?
Успіх приходить з часом і є результатом кропіткої праці. В народі кажуть: фортуна не любить ледачих і боїться сміливців. Якщо поглянути на цьогорічний шлях, який пройшла наша команда, то перемога у турнірі є логічною. До того ж, уперше за всю історію ми не просто виграли кубок, а перемогли команду семінарії, чого нам ще не вдавалося, навіть у товариських зустрічах. Але перед цим був довгий процес підготовки. Ще у вересні наша команда взяла участь в футбольному турнірі, присвяченому 20-й річниці виходу УГКЦ з підпілля, де нам не вдалося виграти жодного матчу. Проте в жовтні ми успішно представили Український Католицький Університет на «XIII Всеукраїнському студентському спортивному фестивалі», де увійшли в десятку найкращих команд, програвши лише в ¼ фіналу. Така подія допомогла підняти командний дух.
З самого початку я поставив перед командою завдання виграти кубок, тому ми не налаштовувались на інший результат. Мені сподобався дух команди, максимальна віддача і рішучість та холоднокровність у прийнятті рішень. Ну і звичайно, ми щиро вдячні нашим відданим фанатам: вони підтримували нас від першого до останнього свистка рефері, ми відчували їхню позитивну енергетику, і це додавало нам впевненості у своїх силах.
– Чи не було у вас якихось непорозумінь під час підготовки до турніру?
Коли ти ставиш собі мету і наполегливо до неї прямуєш, тоді будь-які проблеми можна подолати. Найважче було вирішити питання з приміщенням для проведення турніру, а особливо вкластися в ті рамки, які ставлять перед тобою обставини.
– Коли ви плануєте провести наступний турнір, і хто братиме в ньому участь?
Гадаю, традиція проведення турніру “Кубок УКУ” буде продовжена, і кількість учасників зростатиме. В організаторів є бажання провести його вже навесні 2010 р.Б. Так що уважно слідкуйте за новинами й готуйте плакати до наступних змагань.