Вікторія Романюк: «Робота для подолання кризи в інформаційному просторі має бути системною»
Медіаграмотності потрібно вчити. Сьогоднішня ситуація в Україні, коли «кожен громадянин – репортер», «який пише, говорить і показує» без професійних вмінь та почуття відповідальності за свої вчинки, погіршує загальну інформаційну картину. В Українському католицькому університеті розпочалась ІІ Школа громадської активності «MediaStream», організаторами якої є Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ та Deutsche Welle Academy.
«Робота для подолання кризи в інформаційному просторі має бути системною. «MediaStream» – один із комплексних заходів, які ми реалізуємо для підвищення медіа грамотності в рамках Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Це унікальна дискусійна платформу, до якої залучаємо професійних журналістів, науковців, громадських діячів, представників української влади і небайдужу молодь для відпрацювання шляхів спільної взаємодії у подоланні кризи», – розповідає керівник Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Вікторія Романюк.
Впродовж наступних чотирьох днів найкращі українські та іноземні експерти ділитимуться досвідом та таємницями ефективної роботи з медіаінструментами із учасниками Школи – громадськими активістами з Києва, Сум, Луцька, Калуша, Харкова, Первомайська, Кіровограда та Львова .
У програмі «MediaStream» – тренінг киргизького блогера та журналіста Бектура Іскендера про формування відео-контенту в мережі Інтернет. Керівник «MJoyMultimedia» Роман Заяць розповість учасникам про радіо як інструмент громадського активіста. Про особливості роботи із блогами та соціальними мережами говоритиме журналіст та медіаексперт, викладач Школи журналістики та медіакомунікацій Українського католицького університету Отар Довженко. Окрім того, в останній день проекту запланований дискусійний клуб із шеф-редактором інтернет-видання та журналу «Телекритика» Наталією Лігачовою та директором телеканалу «Мега» Олексієм Мустафіним.
Завантажити програму