Для студентів

Навчання

Безпека студентів, викладачів та працівників є основним пріоритетом для УКУ. Для забезпечення освітнього процесу в умовах карантину:

 • приміщення обладнано санітайзерами;
 • навчальні аудиторії облаштовано відповідно до норм соціальної дистанції;
 • сформовано навчальний розклад, який передбачає чергування студентських груп на кампусі;
 • створено Протоколи провадження освітнього процесу;
 • аудиторії обладнано системами синхронного зв’язку для проведення пар дистанційно;
 • запропоновано можливість вибору студентами формату навчання – дистанційно чи на кампусі;
 • ведеться розробка чат-боту, що буде допомагати із підказками щодо збереження здоров’я.

УКУ запроваджує гібридний формат навчання, поєднуючи навчання на кампусі із дистанційним навчанням згідно розкладу в Академічному Календарі. Дистанційне навчання буде відбуватися у синхронному та асинхронному форматах:

 • синхронний формат – навчання відбувається через засоби онлайн-зв’язку, а студенти і викладачі долучаються одночасно і взаємодіють у реальному часі;
 • асинхронний формат – лекційні та інші навчальні матеріали будуть наперед розміщені в системі СMS, а студенти можуть виконувати завдання у будь-який час, подібно до навчання на платформах Coursera.

Перелік усіх заходів міститься у Протоколі проведення протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в Українському католицькому університеті.

Окрім цього, під час адаптивного карантину кампус УКУ буде відкритим лише для студентів та працівників Університету. Кожен студент отримає особливий ідентифікатор, який дозволить безперешкодно заходити та перебувати на кампусі.

При вході в корпуси Університету може бути встановлений температурний скрінінг.

ОБОВ’ЯЗКОВО слід буде використовувати захисні маски у всіх приміщеннях загального користування (вестибюлях, сходових клітках, ліфтах, переговорних кімнатах, кухнях, санвузлах тощо) на території університетського містечка. Використання одноразових рукавичок можливе за бажанням студентів.

Регулярно буде проводитись дезінфекція аудиторій.

Більше інформації можна дізнатись у ПАМ’ЯТЦІ ДЛЯ СТУДЕНТА.

Обмеження перебування кількості осіб в приміщеннях, провітрювання та санітарна обробка поверхонь, температурне сканування, обмеження входу сторонніх осіб в приміщення кампусів, система входу та виходу через різні двері. 

Усім вступникам та студентам УКУ необхідно мати особистий ноутбук оснащений камерою та мікрофоном (гарнітурою), якісний доступ до мережі Інтернет та базові навички користування сервісами та програмними продуктами Google та Microsoft Office. 

Детальніше про вимоги до особистого обладнання студентів, програмне забезпечення та наявні ресурси УКУ можна прочитати на сторінці

Викладачі та працівники будуть працювати на кампусі, за дотримання всіх санітарних норм, відсутності ознак захворювання та схильностей до хронічних захворювань. Зустрітися можна буде як і раніше за попередньою домовленістю в офісах, в консультаційних час, або ж за домовленістю в дистанційному форматі через засоби цифрового зв’язку.

Студенти, які мають погане самопочуття, підвищену температуру (вище 37,2) чи інші ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до проходження навчання в аудиторії і зможуть долучатися до синхронного чи асинхронного навчання у формі онлайн. Також студентам, які належать до групи ризику (мають серцево-судинні хвороби, цукровий діабет, хвороби дихальних шляхів, легень), рекомендуємо тимчасово проходити навчання дистанційно.

Щоранку рекомендуємо вимірювати температуру та відповідати на уточнюючі питання чат-боту, перед виходом на кампус, щоб бути впевненими у власному здоров’ї.

Усі дисципліни будуть мати електронний супровід в системі CMS UCU, тому доступ до навчальних матеріалів та завдань можна отримати у будь-який зручний час. Однак, у випадку втрати зв’язку під час синхронних занять, необхідно одразу зв’язатися із викладачем та повідомити про труднощі. Викладач порадить як діяти в такій ситуації.

Всі традиційні сервіси, до яких звикли студенти будуть мати свій онлайн-супровід, включаючи можливість електронних замовлень книжок в бібліотеці, онлайн-літургію на кампусі чи онлайн-психологічну підтримку.

Наполегливо рекомендуємо тримати якнайтісніший зв’язок із керівниками програм, а студентам 1 і 2 курсу ще й з їхніми тюторами. У випадку питань, пов’язаних із конкретною дисципліною – варто звертатися до викладача дисципліни. У випадку питань, пов’язаних із проживанням в Колегіумах – із Магістром Колегіуму.

Ми дуже сподіваємося, що коронавірус швидко відступить, скасується карантин і ми зможемо повернутися до повного життя на кампусі. Однк це буде залежати ві епідемологічної ситуації у Львові та в Україні і відповідних рішень Кабінету Міністрів України. До того часу ми зробимо все можливо, щоб перебування студентів на кампусі було максимально безпечним, комфортним, цікавим та завдяки онлайн-технологіям – інноваційними.

Проживання та харчування

Поселення цього року матиме свої особливості. За цим посиланням можна ознайомитись із загальними деталями щодо проживання студентів у Колегіумі на кампусі УКУ в осінньому семестрі 2020-21 навчального року

Також, кожен студент має ознайомитись з «Положення про організацію протиепідемічних заходів в Колегіумі УКУ на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (covid-19)».  Згода з цими правилами буде обов’язковою умовою при поселенні.

 

Поселення студентів ІІІ-IV курсів

 На сайті УКУ опубліковано розгорнуте роз’яснення особливих норм, що стосуються поселення в корпусах Колегіуму УКУ та Положення про організацію протиепідемічних заходів у Колегіумі УКУ на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (covid-19). Ці норми запроваджуються, щоб створити максимально безпечне та комфортне поселення, а також, надати можливість студентам  долучитися до формаційної програми Колегіуму.

Основні нововведення, котрі допоможуть створити більш безпечне середовище для проживання студентів в часі пандемії COVID-19:

 • Доступ в приміщення лише для мешканців та працівників Колегіуму.
 • Впровадження скринінгу температури при вході.
 • Обов’язок носіння маски у всіх приміщеннях, крім власної кімнати та дотримання соціальної дистанції.
 • Обмеження кількості осіб, що одночасно можуть перебувати у спільних просторах Колегіуму.
 • Проведення інформаційної кампанії про ведення здорового способу життя; дотримання санітарних та гігієнічних норм; підтримання чистоти кімнат та приміщень, призначених для користування студентів;.
 • Щоденна оцінка стану здоров’я мешканців Колегіуму для ефективного моніторингу та запобігання розповсюдженню захворювань.
 • Облаштування окремого крила Колегіуму, як карантинної зони для самоізоляції осіб, що мають ознаки ГРЗ та ГРВІ.
 • У разі проживання осіб з груп ризику на кампусі спробуємо надати для них можливість перебування в Колегіумі з дотриманням окремих протоколів.

Календар поселень:

 • 29 серпня — поселення студентів ІІІ-ІV курсів бакалаврських програм у Колегіум;
 • 28-29 вересня — виселення студентів ІІІ-ІV курсів бакалаврських програм.

Ми не зможемо поселяти осіб, що мешкають у Львові або можуть доїжджати на кампус для відвідування лекцій на власному транспортному засобі. Перевага надаватиметься особам, котрі мають обмежене під’єднання до інтернету і не можуть його покращити до необхідного для навчання рівня, та особам, котрі не можуть навчатися з дому через об’єктивні причини, які просимо вказати в анкеті на поселення. Також важливо відмітити, що для осіб, які належать до групи ризику, ми рекомендуємо навчання онлайн, але все ж, за потреби,  двері нашого Колегіуму для вас відкриті. 

Отже, тих, хто буде поселитися на час навчання, просимо ознайомитися з нормативними документами Колегіуму. Зокрема просимо звернути увагу на Положення про організацію протиепідемічних заходів у Колегіумі УКУ на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (covid-19). Погодження з цими документами є умовою вибору на поселення.

З 31 серпня 2020 року Трапезні відновлюють свою роботу, з дотриманням карантинних вимог та нових правил відвідування та перебування в просторах їдалень. Графіки роботи їдалень залишаються незмінними. Їдальні обслуговуватимуть виключно студентів та працівників УКУ, за наявності відповідного ідентифікатора, а саме: бейджик з іменем та прізвищем, та керуватимуться спеціально розробленим Протоколом організації роботи закладів харчування.

Студентське життя

Мета роботи відділу студентського життя – всесторонньо сприяти у реалізації місії УКУ у позаакадемічному житті студентів.

Позакласне життя наших студентів повинне гармонійно єднатися з їхнім зростом в навчальних програмах університету. Воно не менш важливе для формування зрілої та цілісної особистості, готової стати лідером у кожній сфері життя. Інтелектуальне збагачення супроводжується персональною, духовною та соціальною трансформацією, забезпечення якої і є завданням нашого відділу.

Дізнатись більше…

 Матеріал незабаром буде опубліковано.

Під час карантинну спортивний зал та майданчик будуть працювати в особливому режимі. Будуть вживатись протиепідемічні заходи, з якими можна ознайомитись тут:
1. Протокол організації роботи спортзалу
2. Протокол організації роботи спортивного майданчика

Духівники Духовно-пасторального відділу УКУ завжди готові послужити кожному потребуючому молитвою, розрадою, добрим словом чи порадою. 
У робочі дні (із 9:00 по 18:00) вони перебувають у Духовно-пасторальному відділі УКУ та готові послужити студентам, викладачам та працівникам університету духовною розмовою чи ж уділити святу Тайну Покаяння, за умови збереження карантинних заходів . 
Для тих, хто на віддалі – можуть сконтактувати із черговим священнослужителем у храмі святої Софії – Премудрості Божої УКУ та поговорити про духовні потреби або ж просто розказати про свій карантинний час. 
Телефон Духовного порадництва УКУ  097 127 57 83.