Для студентів

Навчання

Безпека студентів, викладачів та працівників є основним пріоритетом для УКУ. Для забезпечення освітнього процесу в умовах карантину:

  • приміщення обладнано санітайзерами;
  • навчальні аудиторії облаштовано відповідно до норм соціальної дистанції;
  • сформовано навчальний розклад, який передбачає чергування студентських груп на кампусі;
  • створено Протоколи провадження освітнього процесу;
  • аудиторії обладнано системами синхронного зв’язку для проведення пар дистанційно;
  • запропоновано можливість вибору студентами формату навчання – дистанційно чи на кампусі;
  • ведеться розробка чат-боту, що буде допомагати із підказками щодо збереження здоров’я.

УКУ запроваджує гібридний формат навчання, поєднуючи навчання на кампусі із дистанційним навчанням згідно розкладу в Академічному Календарі. Дистанційне навчання буде відбуватися у синхронному та асинхронному форматах:

  • синхронний формат – навчання відбувається через засоби онлайн-зв’язку, а студенти і викладачі долучаються одночасно і взаємодіють у реальному часі;
  • асинхронний формат – лекційні та інші навчальні матеріали будуть наперед розміщені в системі СMS, а студенти можуть виконувати завдання у будь-який час, подібно до навчання на платформах Coursera.

 Матеріал незабаром буде опубліковано.

Обмеження перебування кількості осіб в приміщеннях, провітрювання та санітарна обробка поверхонь, температурне сканування, обмеження входу сторонніх осіб в приміщення кампусів, система входу та виходу через різні двері. 

Усім вступникам та студентам УКУ необхідно мати особистий ноутбук оснащений камерою та мікрофоном (гарнітурою), якісний доступ до мережі Інтернет та базові навички користування сервісами та програмними продуктами Google та Microsoft Office. 

Детальніше про вимоги до особистого обладнання студентів, програмне забезпечення та наявні ресурси УКУ можна прочитати на сторінці

Викладачі та працівники будуть працювати на кампусі, за дотримання всіх санітарних норм, відсутності ознак захворювання та схильностей до хронічних захворювань. Зустрітися можна буде як і раніше за попередньою домовленістю в офісах, в консультаційних час, або ж за домовленістю в дистанційному форматі через засоби цифрового зв’язку.

Студенти, які мають погане самопочуття, підвищену температуру (вище 37,2) чи інші ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до проходження навчання в аудиторії і зможуть долучатися до синхронного чи асинхронного навчання у формі онлайн. Також студентам, які належать до групи ризику (мають серцево-судинні хвороби, цукровий діабет, хвороби дихальних шляхів, легень), рекомендуємо тимчасово проходити навчання дистанційно.

Щоранку рекомендуємо вимірювати температуру та відповідати на уточнюючі питання чат-боту, перед виходом на кампус, щоб бути впевненими у власному здоров’ї.

Усі дисципліни будуть мати електронний супровід в системі CMS UCU, тому доступ до навчальних матеріалів та завдань можна отримати у будь-який зручний час. Однак, у випадку втрати зв’язку під час синхронних занять, необхідно одразу зв’язатися із викладачем та повідомити про труднощі. Викладач порадить як діяти в такій ситуації.

Всі традиційні сервіси, до яких звикли студенти будуть мати свій онлайн-супровід, включаючи можливість електронних замовлень книжок в бібліотеці, онлайн-літургію на кампусі чи онлайн-психологічну підтримку.

Наполегливо рекомендуємо тримати якнайтісніший зв’язок із керівниками програм, а студентам 1 і 2 курсу ще й з їхніми тюторами. У випадку питань, пов’язаних із конкретною дисципліною – варто звертатися до викладача дисципліни. У випадку питань, пов’язаних із проживанням в Колегіумах – із Магістром Колегіуму.

Ми дуже сподіваємося, що коронавірус швидко відступить, скасується карантин і ми зможемо повернутися до повного життя на кампусі. Однк це буде залежати ві епідемологічної ситуації у Львові та в Україні і відповідних рішень Кабінету Міністрів України. До того часу ми зробимо все можливо, щоб перебування студентів на кампусі було максимально безпечним, комфортним, цікавим та завдяки онлайн-технологіям – інноваційними.

Проживання та харчування

Матеріал незабаром буде опубліковано.

Студентське життя

Мета роботи відділу студентського життя – всесторонньо сприяти у реалізації місії УКУ у позаакадемічному житті студентів.

Позакласне життя наших студентів повинне гармонійно єднатися з їхнім зростом в навчальних програмах університету. Воно не менш важливе для формування зрілої та цілісної особистості, готової стати лідером у кожній сфері життя. Інтелектуальне збагачення супроводжується персональною, духовною та соціальною трансформацією, забезпечення якої і є завданням нашого відділу.

Дізнатись більше…

 Матеріал незабаром буде опубліковано.

 Матеріал незабаром буде опубліковано.

Духівники Духовно-пасторального відділу УКУ завжди готові послужити кожному потребуючому молитвою, розрадою, добрим словом чи порадою. 
У робочі дні (із 9:00 по 18:00) вони перебувають у Духовно-пасторальному відділі УКУ та готові послужити студентам, викладачам та працівникам університету духовною розмовою чи ж уділити святу Тайну Покаяння, за умови збереження карантинних заходів . 
Для тих, хто на віддалі – можуть сконтактувати із черговим священнослужителем у храмі святої Софії – Премудрості Божої УКУ та поговорити про духовні потреби або ж просто розказати про свій карантинний час. 
Телефон Духовного порадництва УКУ  097 127 57 83.