ПОРЯДОК ДІЙ у разі виявлення у студента підозри на захворювання COVID-19

ПОРЯДОК ДІЙ у разі виявлення у студента підозри на захворювання COVID-19 під час перебування в Університеті

1. Студент, у якого виявлені ознаки гострого респіраторного захворювання, НЕГАЙНО повідомляє про це свій деканат і відповідальну особу. Контактною (уповноваженою) особою для зголошення про ознаки гострої респіраторної хвороби серед студентів є керівник відділу студентського життя о. Юрій Козловський: моб. 068 541 18 31 ([email protected])
  2. У разі виявлення у студента під час його перебування в Університеті ознак гострого респіраторного захворювання та/або підвищення температури тіла, студент повинен постійно мати на собі маску до вирішення питання щодо направлення його додому чи до закладу охорони здоров’я.
  3. Уповноважена особа направляє студента до медичного працівника Університету, який реєструє випадок в журналі реєстрації форми 060/о. За потреби викликає швидку допомогу, попередивши медиків, що є підозра на СОVID-19.
  4. Студент, у якого виявлена підозра на COVID-19, має перебувати на самоізоляції і зобов’язаний навчатися дистанційно.
  5. Студент може повернутися на навчання на кампусі після рекомендованого лікарем терміну самоізоляції.

ПОРЯДОК ДІЙ у разі виявлення у студента УКУ захворювання на COVID-19

1. Захворів — повідом керівника!

Студент, у якого виявили захворювання, НЕГАЙНО повідомляє про це свій деканат і відповідальну особу. Контактною (уповноваженою) особою для зголошення про випадок захворювання серед студентів є керівник відділу студентського життя о. Юрій Козловський: моб. 068 541 18 31

([email protected])

1. Відповідальна особа разом з керівником освітньої програми з’ясовує коло контактів хворого серед студентів УКУ.

Відповідальна особа, яка отримала інформацію про хворобу студента, з’ясовує, з ким студент контактував (наближався ближче двох метрів) за останні 14 днів, залучаючи до цього процесу керівництво освітньої програми та факультету, викладачів та осіб, котрі можуть посприяти у визначенні кола контактних осіб. Опитує студента із захворюванням та усіх інших студентів, з якими контактував хворий. Уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру в процесі епідеміологічного розслідування і допомагає їм визначати коло контактних осіб. До контактних можуть відноситись особи, які перебували разом в одному приміщенні (аудиторії, лабораторії тощо), разом проживають в Колегіумі або квартирі.

У разі виявлення кількох захворювань COVID-19 у групі, вся група може бути скерована на ізоляцію, а навчання переведене в режим онлайн.

1. Відповідальна особа через керівників освітніх програм або адміністрацію Колегіуму інформує студентів, що контактували з хворим, і, за необхідності, може замовляти додаткову дезінфекцію відповідних приміщень Університету.

Керівник господарського відділу О.Капустинський забезпечує додаткову дезінфекцію приміщень: термін виконання – у найближчий робочий день з моменту отримання інформації про захворювання студента.

1. Студенти і працівники Університету, які входять у перелік контактів хворого працівника, мають бути відправлені на самоізоляцію.

Відповідно до Порядку проведення протиепідемічних заходів самоізоляції потребують особи, які мали контакт із пацієнтом із підтвердженим випадком COVID-19. Строк самоізоляції становить 14 днів.

Особа, яка перебуває на самоізоляції, має діяти відповідно до пункту 1 цього Порядку у разі появи симптомів захворювання.

1. Навчання для студентів, що контактували з хворим.

Студенти, які контактували з хворим, мають перебувати на самоізоляції і зобов’язані навчатися у режимі онлайн. Тестування студента організовує сімейний лікар. Медсестра УКУ може надати консультацію стосовно звернення до лікаря, або, у разі відсутності підписаної декларації з лікарем, записати до лікарів 4-ої лікарні. Студент може повернутися на навчання на кампусі після рекомендованого лікарем терміну самоізоляції.

1. Якщо студент є учасником освітньо-формаційної програми Колегіуму, то повинен ознайомитися з протоколами, визначеними для мешканців Колегіуму, і діяти згідно з ними: Положення про організацію протиепідемічних заходів у Колегіумі УКУ на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19).
  2. Якщо студент не мешкає в Колегіумі, то за наявності симптомів захворювання (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання, тощо) повинен залишатися вдома і звернутися за консультацією до лікаря: Пам’ятка для студента. Основні поради щодо перебування в Університеті під час адаптивного карантину.